Debata Polityczna w Radiu Wrocław [POSŁUCHAJ]

| Utworzono: 2017-11-27 10:00 | Zmodyfikowano: 2017-11-27 10:00
A|A|A

zdjęcia: Andrzej Owczarek

O tym rozmawialiśmy dziś w Debacie Politycznej Radia Wrocław. Było także o projekcie dolnośląskiej uchwały antysmogowej, którą już w czwartek zajmą się wojewódzcy radni. A na koniec projekt nowej ordynacji samorządowej.

Gośćmi Przemysława Gałeckiego byli:

  • Krzysztof Mróz - Prawo i Sprawiedliwość
  • Marcin Wojtera - Platforma Obywatelska
  • Michał Jaros - .Nowoczesna
  • Mariola Kwiatkowska - Kukiz'15
  • Jerzy Michalak - Dolnośląski Ruch Samorządowy

POSŁUCHAJCIE:

cz. I

cz. II

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~123
2017-12-14 15:05:26
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 3
Dlaczego nie zapraszacie przedstawicieli partii Wolność? To jakieś kółko wzajemnej adoracji czerwonych mordek?
~Kacper
2017-11-28 13:55:40
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 1
Kiedy w końcu zobaczymy przedstawiciela partii Wolność?
~Adam
2017-11-28 10:13:13
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 2
Dlaczego do debat politycznych nie są zapraszani przedstawiciele partii, która ma Posła, Europosłów i jako jedyna nie chce okradać Polaków, czyli partii Wolność?
~Zygmunt
2017-11-27 22:49:03
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 3
A może tak w końcu przestaniecie wybiórczo traktować środowiska polityczne i w końcu zobaczymy przedstawicieli partii Wolność?
~Krzysztof Michał
2017-11-27 21:03:42
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 3
Dzień dobry, Zastanawiam się czemu nie ma zaproszonych osób z partii Wolność?
~faktycznie
2017-11-27 19:04:01
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tak sobie myślę, że faktycznie komentujący mają rację. Skoro Wolność ma posła w Sejmie, miała te 5% w wyborach we Wrocławiu to wypadałoby ich zaprosić. Coś w tym jest.
~Krystian
2017-11-27 19:00:38
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 2
A gdzie Wolność?
~Riko
2017-11-27 17:02:54
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 4
Miło się tych waszych debat słucha jak jest ktoś z Wolności, przynajmniej robi się ciekawiej... Jak nie ma nikogo z Wolności to wieje nudą - jeden drugiemu przytaknie, drugi trzeciemu przyklaśnie, co najwyżej delikatnie ktoś komuś zaprzeczy, ale generalnie wieje nudą. Dopiero wolnościowcy potrafią powiedzieć, co myślą i robi się interesująco :)
~Jenie
2017-11-27 15:52:11
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 6
Partia wolność ma posła, więc powinna być zapraszana do porannej debaty. Szczególnie, że dla rozgłośni i audycji porannej byłoby to zbawienne, bo pojawiłby się ktoś z innym ciekawym zdaniem, a tak w koło słuchamy rozmów o tym z ktorej strony lepiej podjada się z korytka. Doskonale widać to po wieczornej debacie.
~Janek
2017-11-27 15:45:28
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 1
Gdzie jest partia wolność i razem w końcu też mają swój elektorat skoro SLD jest to nie widzę powodu żeby pozostałych partii nie było.