Kultura DAB+ Muzyka: Pikes, Girls On Fire i wielu innych [SŁUCHAJ od 16:00]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2018-01-29 14:45 | Zmodyfikowano: 2018-01-29 14:45

Chwilę po 16:00 odwiedzą nas Antek Makosa i Kuba Wojciechowski z zespołu Pikes. Brzmią ciekawie, pracują waśnie nad debiutancką EPką pod tytułem "We are hungry for the love from the ninetees (that we don’t remember)" i koncertują po Polsce.

O 16:45 Jakub Kilen i Mateusz Słowiński przypominać będą, że rock'n'roll ma się całkiem nieźle. Powodem naszego spotkania będzie zbliżający się, jubileuszowy koncert The Shaggers w Nietocie. U nas też zagrają na żywo.

Około 17:20 muzykę łączyć będziemy z teatrem. Maciek Zakrzewski, niegdyś założyciel Digit All Love i członek Bipolar Bears, tym razem zapraszał będzie do Capitolu na spektakl "Trololo" - przesłania najjaśniejsze" traktujący o nienawiści w sieci.

Przed 18:00 Marta Dzwonkowska i Monika Wiśniowska-Basel czyli 2/3 zespołu Girls On Fire. Dziewczyny zaprezentują nowy utwór "Break the Walls", z którym chcą powalczyć o udział w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Na koniec, po 18:15, spotkamy się z Krzysztofem Kaliskim - gitarzystą, autorem muzyki teatralnej, twórcą projektów dźwiękowych. Jego muzykę usłyszymy w lutowej premierze Wrocławskiego Teatru Współczesnego "Genialna przyjaciółka".

SŁUCHAJ RADIA WROCŁAW KULTURA

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.