Porażka zapaśników AZ Supra Brokers Wrocław

Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-03-01 08:40 | Zmodyfikowano: 2018-03-01 08:40

W pierwszym meczu półfinałowym Krajowej Ligi Zapaśniczej zespół AZ Supra Brokers Wrocław przegrał z drużyną Boruta-Olimpijczyk Zgierz 14:19. Rewanż rozegrany zostanie jutro.

Mecz rozpoczął się po myśli zespołu z Wrocława. Zwycięstwa Jessici Blaszki (48kg), Zelimkhana Magomedasultanowa (57 kg) i Dawida Karecińskiego (66kg) zapowiadały, że drużyna AZ Supra Brokers Wrocław, ma swój dzień i nic nie jest w stanie, odebrać im zwycięstwa w meczu. Kolejne walki to jednak wygrane zawodników Boruty- Olimpijczyka. Swoje pojedynki wygrali – Roksana Zasina, Gor Oganessyan, Arkdiusz Kułynycz, Taybe Yusein, Mateusz Filipczak.

Na szczególną uwagę zasługuje wygrana Arkadiusza Kułynycza z rosyjskim multimedalistą najważniejszych światowych imprez, złotym medalistą igrzysk olimpijskich, Aleksiejem Miszinem. Mecz zakończył się zwycięstwem kapitana AZ Supra Brokers Wrocław – Łukasza Banaka, który zmniejszył rozmiary porażki wrocławskiej ekipy do stanu 14:19.

W drugiej parze rywalizują AKS Piotrków Trybunalski i Budowlani Łódź. Pierwsze spotkanie na wyjeździe wygrała drużyna z Piotrkowa 16:14.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.