Kryminalny archeolog, Dobre Strony dla dzieciaków i Anglik we Wrocławiu (Wideo)

Łukasz Śmigiel, Jacek Antczak | Utworzono: 2018-05-28 12:22 | Zmodyfikowano: 2018-05-28 23:51
Kryminalny archeolog, Dobre Strony dla dzieciaków i Anglik we Wrocławiu (Wideo) -

Na terenie wykopalisk na Krecie ktoś znajduje ciała polskich turystów. Chwilę później ginie pies asystentki niewidomego, ale obdarzonego pamięcią absolutną archeologa, Toma Mary. A on zaczyna dostawać esemesy z zagadkami – jeśli ich nie odgadnie, asystentka także zginie. Tak zaczyna się „Ślepy archeolog” (Marginesy), najnowsza powieść. Marty Guzowskiej – nie tylko archeologa, ale także autorki bestsellerowych kryminałów, która była naszym gościem w pierwszej godzinie programu. 

Przez cały weekend we Wrocławiu odbywały się Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży DOBRE STRONY. Dobrym Stronom towarzyszy bogaty program spotkań z autorami i ilustratorami, premier książek, warsztatów literackich i plastycznych, kreatywnych zajęć, spektakli, konkursów i wystaw. O programie tegorocznej, 9 edycji opowiadała w naszym programie Anna Morawiecka, szefowa targów i wicedyrektor Wrocławskiego Domu Literatury

W ostatniej godzinie naszym gościem był Terence Clark-Ward. Londyńczyk, który osiadł i działa we Wrocławiu, gdzie założył i prowadzi Queen's School of English. Terence prowadzi także językowy show w Radiu RAM i jest autorem bestsellerowych podręczników dla dzieci jak i dla do dorosłych m.in. „I can sing in English” „You can sing in English too” oraz „Żegnajcie błędy! Angielski dla Polaków”,o których opowiadał w naszym paśmie.

Na program zapraszają: Jacek Antczak i Łukasz Śmigiel. Do posłuchania (i oglądania) m.in. na www.radiowroclawkultura.pl

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.