Kibice mogą spać spokojnie. W Zgorzelcu nadal będzie koszykarska ekstraklasa

Michał Hamburger, BT | Utworzono: 2018-07-05 18:48 | Zmodyfikowano: 2018-07-05 18:48

- Chciałbym zdementować medialne doniesienia o wycofaniu się z rozgrywek. Klub będzie. Jesteśmy w trakcie przygotowywania dokumentacji do następnego sezonu. Jesteśmy w trakcie negocjacji przyszłej umowy z PGE, także drużyna na pewno będzie brała udział w przyszłosezonowych rozgrywkach. - mówi nam prezes PGE Turowa Zgorzelec, Mirosław Kabała.

W mediach pojawiły się informacje, że z finansowania klubu wycofa się Polska Grupa Energetyczna, co w konsekwencji doprowadzi do upadku klubu. Mirosław Kabała uspokaja, że nic takiego nie będzie mieć miejsca. - Mieliśmy zawirowania finansowe i to też było przedmiotem rozmów z PGE. Natomiast sprawą kluczową jest podpisanie umowy na następne lata z naszym sponsorem strategicznym. Dopiero na kanwie tej umowy będziemy wiedzieli jakim budżetem będziemy dysponować.

Kiedy zatem możemy spodziewać się nowej umowy z PGE? - Moim marzeniem jest, żeby stało się to jak najszybciej, żeby jak najszybciej zabrać się do budowania drużyny na następny sezon. - kończy Mirosław Kabała.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.