Kolarze CCC Sprandi Polkowice wystartują w Tour de Pologne - Radio Wrocław

Kolarze CCC Sprandi Polkowice wystartują w Tour de Pologne

Robert Skrzyński
Robert Skrzyński
| 8 lat temu, 2018-08-01, 07:00

Zespół CCC Sprandi Polkowice wystąpi w 75 edycji Tour de Pologne. W składzie znaleźli się m.in. Paweł Franczak, Paweł Cieślik, Kamil Gradek, Łukasz Owsian i Michał Pałuta.

Na starcie zabraknie triumfatora z 2014 roku Rafała Majki, który nie znalazł się w składzie teamu Bora-Hansgrohe na rozpoczynającą się w sobotę tegoroczną edycję. Nie wystąpią też jego koledzy z drużyny Maciej Bodnar i Paweł Poljański. Start w imprezie potwierdził Michał Kwiatkowski, a wraz z nim wystąpią jego koledzy z teamu Sky Michał Gołaś i Łukasz Wiśniowski. Na liście startowej jest także Przemysław Niemiec.

Ponadto zgłoszono siedmiu zawodników, którzy wystartują pod szyldem reprezentacji Polski, w tym Macieja Paterskiego. Tour de Pologne rozpocznie się w sobotę w Krakowie, a ostatni siódmy etap zakończy się 10 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.