Wrocław: Ponad 300 psów i kotów czeka na adopcję w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt

Piotr Osowicz, el | Utworzono: 2018-10-07 14:33 | Zmodyfikowano: 2018-10-07 14:49
Wrocław: Ponad 300 psów i kotów czeka na adopcję w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt - Fot: Schronisko Wrocław. Na zdjęciu Leon
Fot: Schronisko Wrocław. Na zdjęciu Leon

Na miejscu można było zobaczyć zwierzęta oczekujące na adopcję, porozmawiać z psim psychologiem, a także wziąć udział w kiermaszu dla "bezdomniaków". - Sprzedajemy cegiełki na rzecz schroniska i rozdajemy gadżety związane z czworonogami - mówiła w trakcie wydarzenia Aleksandra Cukier z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami

Aleksandra Cukier przypomina także o odpowiedzialnej adopcji:

W schronisku przy Ślazowej 2 przebywa obecnie ponad 300 bezdomnych zwierząt. 

ZOBACZ: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

Junior ma około roku i został znaleziony. Jest - jak czytamy na stronie schroniska - szalonym, pełnym energii psiakiem, którego należy wychowywać konsekwentnie tak, aby nie sprawiał w przyszłości problemów. Szczekliwy, bardzo silny. Wymaga doświadczonego opiekuna. Przy psiaku obowiązuje minimum 3-krotny spacer przedadopcyjny w celu uniknięcia nieprzemyślanej decyzji.

Betsi ma 4 lata i trafiła do schroniska wraz z drugą sunią - Sisi. Obie są wystraszone i niezbyt wychowane. Widać, że nikt ich nie nauczył życia w mieście. Nie wykazują jednak agresji i potrafią być bardzo miłe. W schronisku robią duże postępy i są coraz odważniejsze. Betsi powinna trafić do spokojnego, kochającego domu, gdzie pięknie się otworzy.

Poker ma 14 lat. Jest psiakiem niewielkich rozmiarów, który został znaleziony. Mimo swojego wieku jest sprawny i dość aktywny. Ma na jednym oczku zaćmę. Dogaduje się z innymi psami. Bardzo lubi jeździć autem, więc chętnie będzie jeździł na wycieczki. Potrzebuje spokojnego domu. 

Dante jest średnim mniejszym pieskiem w wieku około 5 lat. Był znaleziony - biegał przed schroniskiem, więc prawdopodobnie porzucono go w okolicy. Z charakteru i urody jest w typie terriera, tj. inteligentny, bystry, bywa niezależny. Prawdopodobnie będzie lubił uciekać, więc musi być nadzorowany. Szybko się uczy i jest dość cichy.

Tony ma 6 lat. Jest rosłym psem nieco w typie labradora. Został raz adoptowany ze schroniska i zwrócony wkrótce. Niestety, nie zaakceptował swojej opiekunki, choć z drugą osobą świetnie się dogadywał. Tony ma mocny charakter. Nada się do osób bardzo doświadczonych w układaniu psów. Jest bardzo inteligentny i energiczny – potrzebuje aktywnego domu.

WSZYSTKIE ZWIERZĘTA OCZEKUJĄCE NA ADOPCJĘ: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

 

 

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.