Program bez VAT: Bezpieczni w sieci. Jak to zrobić?

Filip Marczyński | Utworzono: 2018-12-07 13:47 | Zmodyfikowano: 2018-12-07 13:52
Program bez VAT: Bezpieczni w sieci. Jak to zrobić? - Maciej Dutko, Marcin Pieleszek, Michał Spławski
Maciej Dutko, Marcin Pieleszek, Michał Spławski

Marcin Pieleszekautor książki „Bądź bezpieczny w cyfrowym świecie. Poradnik bezpieczeństwa IT dla każdego", specjalista od bezpieczeństwa systemów z ponad 20-letnim stażem, certyfikowany trener Microsoftu, wykładowca akademicki, przedsiębiorca i inwestor, współautor Biblii e-biznesu 2. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, wykładowca i ekspert Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Swoją drogę zawodową związał z technologiami IT. Przez kilka lat prowadził własną firmę w zakresie doradztwa IT w małych firmach oraz obsługi kas fiskalnych. Pracował jako informatyk, a następnie inżynier systemowy (autoryzacja Microsoftu) dla dużej grupy kapitałowej. Jego wielką pasją jest dzielenie się wiedzą. Posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia różnego rodzaju programów edukacyjnych na różnych szczeblach kształcenia. Jest autoryzowanym trenerem technologii Microsoft. Publikuje również na blogu.

Maciej Dutko – przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji", „Efekt tygrysa", „E-biznes. Poradnik praktyka". Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu" – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce. Autor bloga AkademiaInternetu.pl i właściciel jednej z największych firm edytorskich w Polsce, podróżnik.

Michał Spławski – przedsiębiorca, właściciel spółki  oferującej domeny z całego świata. Pomaga firmom w tworzeniu ich kompleksowej obecności w internecie.

POSŁUCHAJ PROGRAMU:

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.