Sztuka w RWK: Dvj Mniamos, Żbik, wrocławska ASP w Libercu i Sztuka podręczna Wrocławia [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2019-01-17 11:26 | Zmodyfikowano: 2019-01-17 11:37
A|A|A

Maciek Przestalski i jego goście


Galerii FOTO-GEN trwa wystawa "Psychodynamiczne Fluktuacje" na której oglądać możemy zarówno najnowsze prace jak i te z okresu lat osiemdziesiątych czyli początku artystycznego zainteresowania fotograficznym medium Dvja Tomasza Mniamosa. Autor zdjęć odwiedził nas w towarzystwie kuratora Andrzeja Rutyny.

Posłuchaj całek rozmowy: 


 


W cyklu "Znane mordeczkiKrzysztof Rubach aka Żbik bezczelnie zaprzęga drogocenne, niekiedy opiniotwórcze twarze, do własnych, nie do końca sprecyzowanych celów. Posłuchaj rozmowy z autorem obrazów które od 18 styczna oglądać będzie można filii Miejskiej Biblioteki Publicznej na dworcu Wrocław Główny.

Posłuchaj całek rozmowy:


 


Bożena Sacharczuk
opowiedziała o ekspozycji prac artystów związanych z Wydziałem Ceramiki i Szkła oraz Wydziałem Grafiki i Sztuki Mediów wrocławskiej ASP w Galerii Regionalnej w Libercu.

Posłuchaj całek rozmowy:


 


Z prof. Anną Markowską, Julitą Gielzak, Pawłem Jarodzkim i Jerzym Kosałką rozmawialiśmy o bardzo ciekawej wystawie "Wrocławska sztuka od rzeczy" którą oglądać można w Galerii Entropia i jeszcze ciekawszej książce "Sztuka podręczna Wrocławia".

Posłuchaj całek rozmowy:Do usłyszenia co poniedziałek w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama