We Wrocławiu posadzono drzewo upamiętniające Pawła Adamowicza [FOTO]

Gregor Niegowski, Andrzej Owczarek | Utworzono: 2019-04-16 18:25 | Zmodyfikowano: 2019-04-16 18:25
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Wrocławscy samorządowcy, aktywiści i mieszkańcy posadzili je na skwerze przy ulicy Pomorskiej. Ten skwer w przyszłości będzie także nazwany imieniem wieloletniego prezydenta Gdańska. Paweł Adamowicz zmarł tragicznie podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.




REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~WROClove
2019-04-17 09:41:18
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 7
Panie Sutryk, zapewne wielu wyborców jest wielce rozczarowanych nieokazaniem przez Pana prawdziwego oblicza swego, coś z Panem nie ten tego. Z pewnością zanim przechodnie przeczytają to, pieski będą miały używanie . Kochal ludzi bo z nich miał same korzyści, profity i stąd taka ,,miłość,, do wielu kont w bankach, wielu mieszkań, unikania rozliczeń, amnezji, i uwielbiana Ameryki ?
~tutejszy
2019-04-17 09:10:43
z adresu IP: (5.174.xxx.xxx)
Ocena: 8
coraz bardziej chore czasy...dla przekrętów pomniki, dla ludzi gnojowniki
~surykatka
2019-04-17 08:26:03
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 9
nie dziwi wcale , dziwoląg istnieje . POdziękować
~Goździkowa
2019-04-17 05:37:59
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Przyjdzie developierd i będzie i po drzewie i po skwerze... I to z pozwoleństwem magistratu...
~////
2019-04-16 23:50:28
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
Niech mu ziemia lekką będzie.
~wrocxxxxxxx
2019-04-16 23:15:26
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 18
Kiedyś napisałem, że Sutryk to Dutkiewicz BIS ale okazuje się , że Dutkiewicza w głupocie przerasta. Barany głosowały i wybrały nam "prezydenta" . Ciemnota i słoiki wybrały talibana a my za to płacimy rachunek.
~wrocławianin
2019-04-16 20:51:35
z adresu IP: (77.111.xxx.xxx)
Ocena: 8
odkorkować miasto, do roboty!
~Plaskata
2019-04-16 20:24:06
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 14
Jeszcze pomnik Adamowicza przed Ratuszem, przedszkole, szkoła i żłobek im. Adamowicza. Acha, jeszcze tytuł honorowego obywatela by się przydał.
~Marcin
2019-04-16 20:15:08
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: 10
Nikt nie pamieta ile zimny adas mial spraw w prokuraturze??? Jak lgal w zeznaniach majatkowych??? Spoko moj piesek bedzie mial drzewko do siusiania. Chory pomysl z nazwa, czci sie zwyklych przestepcow.
~No nie
2019-04-16 19:42:56
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 19
Paranoi ciąg dalszy. Masakra
~wroclawianin
2019-04-16 19:40:59
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 17
wstyd kogo reprezentuje ten osobnik co on ma wspolnego z wroclawiem panie prezydenci chyba lans dla zony