10 000 biegaczy z 500 firm pobiegło dla podopiecznych Fundacji Everest

Radio Wrocław, GN | Utworzono: 2019-05-23 13:09 | Zmodyfikowano: 2019-05-23 13:09
A|A|A

fot. mat. prasowe

- Kolejna rekordowa liczba pracowników na starcie Biegu Firmowego we Wrocławiu pokazuje, że coraz więcej firm jest otwartych na pomoc najbardziej potrzebującym. Dzięki takim inicjatywom możemy pomagać ale również świetnie się integrować firmowo, branżowo oraz spędzać czas całymi rodzinami. Mamy nadzieję, że za rok wystartuje jeszcze więcej biegaczy i wesprze podopiecznych Fundacji Everest - mówi Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest.

Szczytny cel i świetna okazja do integracji

Pracownicy wrocławskich firm spotkali się na kompleksie Stadionu Olimpijskiego przede wszystkim w celu pomocy najmłodszym. Oprócz wyzwania biegowego czekało na uczestników atrakcyjne miasteczko biegowe, strefy integracyjne, strefy EXPO oraz Bieg Krasnala, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych biegaczy. Ponad 50 firmowych stref integracyjnych, strefy EXPO, bogate zaplecze gastronomiczne, mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz doskonała pogoda sprawiły, że dzień Biegu Firmowego zostanie zapamiętany przez uczestników jako czas pełen uśmiechu, integracji.

Bieg Krasnala - 800 małych biegaczy

Jak co roku ogromnym zainteresowaniem cieszył się Bieg Krasnala, który jest ważną częścią Biegu Firmowego. 800 Krasnali pobiegło w trzech grupach wiekowych oraz na trzech dystansach. Uśmiechy towarzyszące dzieciom potwierdzają, że była to dla nich świetna sportowa zabawa.

Zapraszamy do obejrzenia oficjalnej fotorelacji na stronie Biegu Firmowego na facebooku. W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim zaangażowanym zawodnikom, firmom oraz sponsorom Biegu Firmowego:

KRUK S.A. – Sponsor Główny we Wrocławiu
3M - Strategiczny Sponsor w Polsce
AmRest, Collins Aerospace, Credit Suisse Poland, WABCO – Sponsorzy Strategiczni we Wrocławiu
Kaufland, LG Electronics, Pyszne.pl, QIAGEN – Sponsorzy Wspierający we Wrocławiu
Deviniti - Partner Technologiczny


 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama