Bieg Firmowy 2019

Anna Mikołajczyk, BT | Utworzono: 2019-04-24 17:17 | Zmodyfikowano: 2019-04-24 17:17
Bieg Firmowy 2019 - fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Wrocławskie firmy gonią za marzeniami podopiecznych Fundacji Everest - ostatnie miejsca na
Bieg Firmowy 2019

Trwają zapisy na siódmą edycję Biegu Firmowego we Wrocławiu, który odbędzie się 18 maja na Kompleksie Stadionu Olimpijskiego. Aby pomóc 5 podopiecznym Fundacji Everest w tym roku pobiegnie aż 10 000 pracowników z 500 firm. Zostały ostatnie pakiety startowe, których pula z dnia na dzień topnieje.

Bieg Firmowy - charytatywna sztafeta dla firm

Bieg Firmowy to charytatywna pięcioosobowa sztafeta biegowa przeznaczona dla firm we Wrocławiu i w Warszawie. Każdy z uczestników ma do przebiegnięcia dystans 5 km. Ideą biegu jest działalność charytatywna, integrująca pracowników w ramach firm i branż, a także promowanie aktywności fizycznej. Jest to największe sportowe wydarzenie dla firm na Dolnym Śląsku i bardzo popularny event biegowy w Warszawie.

Przez 6 lat istnienia Biegu Firmowego wspólnie przekazaliśmy 553 592 PLN na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest!

Widok tysięcy biegaczy stojących na starcie Biegu Firmowego co roku pokazuje, że bezinteresowna pomoc nadal istnieje. Ogromnie cieszy nas tak duża frekwencja oraz zainteresowanie ze strony firm. W tym roku po raz kolejny zwiększyliśmy ilość pakietów startowych, a wszystko po to aby zgromadzić więcej środków na rzecz podopiecznych Fundacji Everest - Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest “Wideorelacja z poprzedniej edycji we Wrocławiu”

Atrakcje podczas Biegu Firmowego 2019 we Wrocławiu

Bieg Firmowy to nie tylko sportowe wyzwanie ale przede wszystkim pomoc najbardziej potrzebującym, doskonała zabawa dla całych rodzin oraz integracja pracowników. Prócz samego biegu organizatorzy przygotowali m.in. atrakcyjne miasteczko biegowe, strefy integracyjne, strefy EXPO oraz Bieg Krasnala. Wszystkie działania nie byłyby możliwe bez pomocy sponsorów i partnerów biegu.

Cieszymy się, że KRUK już od pierwszej edycji Biegu Firmowego we Wrocławiu towarzyszy Fundacji Everest w rozwoju tak fantastycznej idei, która łączy przyjemne z pożytecznym. Wielu naszych pracowników co roku z niecierpliwością czeka na to wydarzenie, aby móc w miłej atmosferze spędzić czas ze swoimi rodzinami i współpracownikami, a przede wszystkim zaangażować się w pomoc podopiecznym Fundacji. Bieg Firmowy, to inicjatywa, która pokazuje, że dobroczynność poza wspieraniem potrzebujących może również budować wielkiego, pozytywnego ducha zespołu, co obserwujemy też w KRUKu. Dostrzegają to pewnie też inni, dlatego z roku na rok coraz więcej osób chce wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu – mówi Iwona Słomska, członek zarządu KRUK S.A.

Jak zgłosić swoją drużynę do Biegu Firmowego?

W celu zgłoszenia drużyny wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.biegfirmowy.pl/rejestracja oraz uiścić opłatę startową w wysokości 79 PLN netto za osobę (395 PLN netto za drużynę). Pakiety startowe rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Na ten moment zostało tylko kilkaset wolnych miejsc. Jeśli chcesz wziąć udział w Biegu Firmowym to zapisz swoją drużynę jak najszybciej i dorzućcie swoje kilometry do pomocy podopiecznym Fundacji Everest. Szczegółowe informację nt. Biegu Firmowego znajdują się na stronie www oraz na profilach na: Facebooku oraz Instagramie."

"Sponsorami Biegu Firmowego są:

KRUK S.A. – Sponsor Główny we Wrocławiu

3M - Strategiczny Sponsor w Polsce

AmRest, Collins Aerospace, Credit Suisse Poland, WABCO – Sponsorzy Strategiczni we Wrocławiu

Kaufland, LG Electronics, Pyszne.pl, QIAGEN – Sponsorzy Wspierający we Wrocławiu

Deviniti - Partner Technologiczny"

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.