Prezes wałbrzyskiej spółki w koszulce "JBĆ PiS"

Radio Wrocław, d | Utworzono: 2019-08-13 12:19 | Zmodyfikowano: 2019-08-13 12:19
A|A|A

(fot. wpolityce.pl / piotr.rachwalski.92 / facebook)

Po tym, jak sprawą zainteresowały się media, Rachwalski opublikował na portalu społecznościowym przeprosiny: Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni, dotknięci lub obrażeni moją koszulką, którą założyłem w swoim prywatnym czasie. Wszyscy mamy prawo do sympatii i antypatii politycznych. Nie ma to jednak absolutnie żadnego wpływu i nie przekładam tego na moją pracę zawodową, co niejednokrotnie miałem okazję udowodnić.

Rozmowa Dnia: Piotr Rachwalski, zmienił kolej na Aqua Zdrój

Piotr Rachwalski rządzi wałbrzyskim Aqua-Zdrojem od marca 2019 roku. Zastąpił na tym stanowisku Mariusz Gawlika.

Rozmowa Dnia: Prezes Kolei Dolnośląskich Piotr Rachwalski

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Lora
2019-08-17 12:23:24
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
SUPER koszulka, popieram Rachwalskiego. A że musicie się czepiac co nosi w prywatnym czasie to naprawdę nie fair!!!
~Neftyda
2019-08-16 19:55:25
z adresu IP: (156.67.xxx.xxx)
Ocena: 0
A może ten napis głosi''ja być ''???To wyborcy powinni to docenić!!!!
~Eeee tam
2019-08-16 16:23:04
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 2
w Warszawie funkcjonariusze tzw 'policji' noszą sobie na służbie wpięte w mundury ONR'owskie mieczyki chrobrego. Można? Można! To skoro 'policjant' na służbie może sobie wpinać w mundur co chce, to prywatny obywatel w prywatnym czasie też może nosić co chce.
~Łukasz C. Cisłowski
2019-08-14 20:58:11
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ale Wy płaczecie... Założył koszulkę. I co z tego? Zrobił to po pracy. Pracy, ktorą wykonuje dobrze. Pewnie, nie powinien jej zakładać. Ale histeria ze strony PIS świadczy o tym, że tonący brzytwy się chwyta. Kisses.
~Kazeks
2019-08-14 09:28:50
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -15
O a ja muszę załatwić sobie koszulkę JBĆ PO !!!
~Alik
2019-08-13 21:10:41
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -18
Obrażając PiS obraził wyborców. Takie przeprosiny, to stanowczo za mało. Powinien zostać ukarany grzywną na cele społeczne.
~Asban
2019-08-13 20:29:15
z adresu IP: (205.201.xxx.xxx)
Ocena: 0
Płacą podatnicy i rząd wiec powinien to uszanować - jest osobą publiczna !
~Neftyda
2019-08-13 19:32:33
z adresu IP: (156.67.xxx.xxx)
Ocena: 16
Chwila,chwila!!!Oni mogą całymi dosadnymi zdaniami obrażać kogo im się podoba,a obrażają się na jakieś skróty pod którymi może się kryć co tylko chcecie!!!
~kulturalny
2019-08-13 19:13:44
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -14
Tresc wiadoma JBĆ PiS. Skandal a moze byc JBĆ PiS tzn.JADOWITY,BUTNY Ćwiercinteligent,PROSTAK i SATRAPA. Pasuje do Pana bo siegnał Pan własnego DNA homo Rachwalski hehehe.WSTYD MI nawet za takie DNA. Były wyborca PO.
~Wrocławiak
2019-08-13 17:40:23
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -16
RACHWALSKI TO PROSTAK. I TAKIE COS Z WROCŁAWIA ale napis na koszulce super JBĆ PIS odczytuje " Ja,Bałwan,ĆPUN PIER IDEE SOCJALIZMU! ! ! !
~nałęcz
2019-08-13 17:30:15
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: -14
Z mordy widać, że to partyjny (PZPR) knur!
~handel obwozny
2019-08-13 17:14:20
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -23
Warchoł POwski popr. Zapraszam na MŁYN
~handel obwozny
2019-08-13 17:10:47
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -18
dobry nadruk ale moj bedzie lepszy JBĆ PO. LGBT I POKO. Dowolne napisy na kazdej koszulce. NA Młynie beda do nabycia. A z takim Warhołem PRECZ
~ABC
2019-08-13 16:28:43
z adresu IP: (176.121.xxx.xxx)
Ocena: 25
Współczuję wam, pracownicy PRW, bo widzę, ze "dobra zmiana" dotarła i do was.
~GOŚĆ
2019-08-13 16:16:41
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -6
ZAKAZ LGBT
~Komentarz został usunięty
2019-08-13 16:12:39
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -13
Komentarz został usunięty
~grm
2019-08-13 15:45:30
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -17
I takie właśnie kadry PO obsadzało w spółkach skarbu państwa … gonić te PeOwska hołotę !!!
~inny
2019-08-13 14:43:56
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -19
ale "zakaz pedałowania" po lewej stronie wywołuje gorączkę i oburzenie ... za to JEBAĆ pis to przecież tylko "wolność słowa" "wolność po pracy" i w ogóle WOLNOŚĆ. zakłamana lewacka banda hipokrytów. :(
~CzyliŻe
2019-08-13 14:24:01
z adresu IP: (193.28.xxx.xxx)
Ocena: 27
jak wyjdzie facet z koszulką JBĆ PIS to mamy zaraz skandal i aferę, jak wyjdzie facet z koszulką ŻYDZI DO GAZY (to nie błąd) - nie ma tematu, jak wyjdą prawi i sprawiedliwi i wieszają na szubienicy zdjęcia europosłów - nie ma tematu, jak szeregowy poseł weźmie łapówkę od niedoszłego dewelopera dwóch wież w Warszawie - nie ma tematu, jak ogrodnik piastujący akurat funkcję marszałka zrobi sobie z rządowych samolotów prywatne taxi i wydrenuje w rok 4 mln z kieszeni podatników to też właściwie nie ma tematu ... miejcież jakiś umiar.
~TenGość
2019-08-13 13:42:45
z adresu IP: (89.25.xxx.xxx)
Ocena: 25
Czyżby napis "PIS" stał się w Polsce chroniony niczym godło czy flaga? Wydaje mi się że JESZCZE nie wprowadzili takiego przepisu, ale wszystko przed nimi...
~Aha
2019-08-13 13:25:27
z adresu IP: (193.28.xxx.xxx)
Ocena: -1
Czyli facet z napisem >>JBĆ PIS
~Andy
2019-08-13 13:21:47
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 14
Nie ma potrzeby zamazywania pani z lewej strony bo to osoba Publiczna Katarzyna odrowska która zresztą kandydowała z ramienia wiosny.
~Grzegorz
2019-08-13 12:51:03
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: -10
W wolnym czasie polityka (nawet samorządowy) nie może sonie pozwalać na takie wybryki.
~ksyz
2019-08-13 12:48:22
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 29
Kręcenie gównoburzy - 3 litery nie tworzące wyrazu i "pis". Ot zwykły nadruk.