Wygrana kadry młodzieżowej. Występ Przemysława Płachety

Robert Skrzyński | Utworzono: 2019-10-15 20:00

Młodzieżowa reprezentacja Polski wygrała w Łodzi z Serbią 1:0 w kolejnym spotkaniu eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy. Bramkę w 79. minucie strzelił Mateusz Bogusz. Od 74. minuty na boisku pojawił się pomocnik Śląska Wrocław Przemysław Płacheta.

Polacy są liderem tabeli. W 4 meczach zgromadzili 10 punktów. Wcześniej Pwygrali z Łotwą 1:0 i Estonią 4:0 oraz zremisowali z Rosją 2:2. W kolejnym spotkaniu eliminacji zagrają 15 listopada na wyjeździe z Bułgarią.

Polska - Serbia 1:0 (0:0)

Mateusz Bogusz 79

Polska: Kamil Grabara - Robert Gumny, Sebastian Walukiewicz, Jan Sobociński, Kamil Pestka - Marcin Listkowski (74' Przemysław Płacheta), Karol Fila, Patryk Dziczek, Mateusz Bogusz (86' Przemysław Wiśniewski), Kamil Jóźwiak - Patryk Klimala (90' Paweł Tomczyk).