[NOWY TERMIN] Edyta Geppert w Radiu Wrocław

Radio Wrocław, d | Utworzono: 2019-12-05 13:05 | Zmodyfikowano: 2019-12-05 13:05
Dodaj do Wykop.pl
[NOWY TERMIN] Edyta Geppert w Radiu Wrocław - fot. A. Świetlik
fot. A. Świetlik

Starannie dobrany repertuar i precyzyjnie wyreżyserowane recitale, które są okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Z tego znana jest Edyta Geppert, która 24 października wystąpi na scenie Radia Wrocław. Recital wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza.

Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego i Andrzeja Rybińskiego.

Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku – Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Edyta Geppert
24 października 2021, godz. 19.00
Sala Koncertowa Radia Wrocław, al. Karkonoska 10

Bilety dostępne w Radiu Wrocław oraz na eventim.pl, ebilet.pl oraz biletin.pl

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego parkingu Radia Wrocław (wjazd od ul. Żołnierskiej).

Reklama