Owacje na stojąco i zachwyt publiczności, Edyta Geppert wystąpiła w sali koncertowej Radia Wrocław

Joanna Jaros, Ewa Zając, AO | Utworzono: 2024-03-03 20:20 | Zmodyfikowano: 2024-03-03 20:21
Owacje na stojąco i zachwyt publiczności, Edyta Geppert wystąpiła w sali koncertowej Radia Wrocław - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Artystka obecna jest scenie muzycznej od 40 lat, jej utwory takie jak "Kocham cię życie", "Jaka róża taki cierń" czy "Zamiast" trafiły do kanonu polskiej piosenki. Publiczność była zachwycona:

"Pięknie, na prawdę cudownie. A jeszcze owacje na stojąco. -Ma Pani ulubioną piosenkę Edyty Geppert ?, -No, czekaliśmy na końcu - Życie, -To była podróż do przeszłości, jak powiedziała moja koleżanka, -Czekałam jeszcze trochę na piosenkę o róży, "Jaka róża, taki cierń", niestety nie było, ale i tak jestem usatysfakcjonowana, bardzo mi się podobało"

Wśród publiczności pojawili się najwierniejsi fani:

"To jest moja ukochana, Edyta Geppert. Wszystkie piosenki, które śpiewa z duszą, z sercem, ja przepłakałam. Nie da się nie przepłakać i nie wzruszać. To jest wyjątkowa artystka i ma piosenki, które o czymś mówią i są ważne."

Koncerty zawsze przyciągają fanów, z którymi wokalistka ma wyjątkowy kontakt:

"Ja się nigdy nie oszczędzam i nigdy nie śpiewam ot tak na koncercie. Naprawdę tak wiele rzeczy ma znaczenie na to co płynie ze sceny! Myślę, że następuje takie sprzężenie zwrotne, co dostają, to oddają, w jakimś tam stopniu."

- Debiutowała dokładnie 40 lat temu, w marcu 84 roku we Wrocławiu na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, obecnie jest ikoną polskiej muzyki - mówi szef Radia Wrocław Kultura Grzegorz Chojnowski:

"Edyta Geppert śpiewała kiedyś taką piosenkę o tym, że ona już nic nie musi. Rzeczywiście to jest taka artystka, która już nic musi, wychodzi na scenę, jest sobą, zawsze pełna sala. To jest coś na co publiczność czeka, to jest show w innym wydaniu."

Już 24 marca w naszej sali zagra zespół Raz Dwa Trzy, kolejne radiowe koncerty to Andrzej Piaseczny Akustycznie i Krystyna Prońko.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.