Groclin nie będzie się skarżył do sądu na nieudaną fuzję
Przypomnijmy przed fiaskiem rozmów związanych z fuzją Groclinu i Śląska działacze klubu z Wielkopolski chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wrocławskich kibiców zrezygnowali z występów w Pucharze UEFA.
- Klub z Grodziska został sprzedany Polonii Warszawa i to ewentualnie do władz tego klubu należy kolejny ruch - podkreślił były rzecznik prasowy Groclinu Jerzy Pięta. Telefony działaczy z Warszawy na razie milczą.
Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć klub z Grodziska wyceniał swoje szkody związane z fiaskiem fuzji nawet na 40 mln złotych.
Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Popularne
Reklama
Polecamy
