Sztuka w RWK - wystawy na początek lutego w SIC BWA, Galerii NEON, Entropii i OP ENHEIM [PODCASTY I WIDEO]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2020-01-30 13:31 | Zmodyfikowano: 2020-01-30 13:48


W piątek 31 stycznia o 19:00 w SIC BWA Wrocław rozpocznie się unikatowa prezentacja, którą będzie można zobaczyć tylko z zewnątrz przez cienką taflę szkła witryn galerii. O "Jak nie później, to kiedy?" czyli historiach utkanych ze szkła, ceramiki i papieru, mówili Mika Drozdowska i Hubert Kielan.

Posłuchaj całej rozmowy:Także w piątek, o 16:00, w Galerii NEON na ASP przy Traugutta otwarta zostanie wystawa "Kinetic Art" Piotra Jędrzejewskiego, który odwiedził nas wraz z Renatą Bonter-Jędrzejewską. Porozmawialiśmy o ruchomych obiektach kinetycznych i 30-leciu pracy artystycznej.

Posłuchaj całej rozmowy:Galerii Entropia do 14 lutego oglądać można ekspozycję "Aura" Macieja Bączyka. Autor opowiedział o swoich najnowszych pracach - filmach, instalacjach i obiektach - będących czymś w rodzaju pamiątek rodzinnych, w których potrzeba dokumentowania jest równie ważna, co użyta do tego celu technologia.

Posłuchaj całej rozmowy:W piątek o 18:00 na wernisaż zaprasza też OP ENHEIM. "Postacie płynącego świata" to akwaforty Davida Hockneya z serii "Six Fairy Tales from the Brothers Grimm" z 1969 roku, które spotkają się z baśniowo-mitologicznymi, delikatnymi rzeźbami młodej japońskiej artystki Asany Fujikawy. W temat wprowadziły nas Kama Wróbel i Daria Pietryka.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.