Teatr: premiera w Lalkach, AST się otwiera, WROT gra, Kobietostan kwitnie (WIDEO z Radia Wrocław Kultura)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2020-03-03 22:00 | Zmodyfikowano: 2020-03-03 22:00

Agata Kucińska (reżyseria, scenografia) i Sebastian Siepietowski (asystent scenografki, rysunek live). Przygotowują we Wrocławskim Teatrze Lalek spektakl 'Ile żab waży księżyc?' Maliny Prześlugi, nagrodzony w 29. Konkursie na Sztukę Teatralną dla Dzieci i Młodzieży, znany już z kilku scen w Polsce, we Wrocławiu jeszcze niepokazywany.

Studenci Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu - Ola Błażejczyk, Karolina Okurowska, Mikołaj Miks - zaproszą na Braniborską tym razem nie na kolejny dyplom, lecz pełen wydarzeń dzień otwarty, 7 marca.

Znów wiosna za chwilę i znów WROT (Wrocławska Offensywa Teatralna) gra w Piekarni. Od połowy marca kolejne prezentacje offowych propozycji wrocławskich artystów. Planujemy. 16 marca BUM (Teatr Realistyczny), 17 marca HOTEL BRESLAU (Teatr Ekstrawersja).

Agnieszka Bresler i Iwona Konecka, czołowe postaci wrocławskiego off-u, laureatki stypendiów artystycznych Prezydenta Wrocławia. 'Wielogłos o płci brzydkiej' to projekt Agnieszki, 'Spektakl który nie powstał' przygotuje Iwona. A to nie jedyne tematy naszej rozmowy.

Do usłyszenia w DAB+, aplikacjach na smartfony, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.