Krzysztof Tuduj: Prezydent miasta nie powinien patronować wydarzeniu, które jest obsceniczne

Dariusz Wieczorkowski, d | Utworzono: 2020-09-03 08:56 | Zmodyfikowano: 2020-09-03 08:56
A|A|A

Krzysztof Tuduj (fot. Andrzej Owczarek)

POSŁUCHAJ:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Trzaskovski
2020-09-06 11:11:12
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: -1
posel Tuduj no moze sie jeszcze wyrobi. Bo narazie brak mu jeszcze takiej oglady, dobrych wypowiedzi, ale dajmy mu szanse
~niepolak
2020-09-05 12:48:42
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
A czy obsceniczne i wulgarne (a przede wszystkim głupie) nie są wypowiedzi Korwina? A czy obsceniczne nie jest to, że kościół katolicki zajmuje się tylko gromadzeniem pieniędzy i dymaniem dzieci?
~Antek
2020-09-05 10:00:40
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przykre jest to ze wladza wroclawia poprzez swoje zaangazowanie w taki marsz popiera zboczenie i utwierdza tych chorych ludzi w tym ze robia dobrze i w tym ze sa zdrowi.
~???
2020-09-05 07:18:37
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 3
Mam takie pytanie do homoseksualistów. Bardziej czuliście się zagrożeni w Polsce kiedy jeszcze nikt nie słyszał o ideologii LGTB czy teraz?
~Stachu
2020-09-04 20:27:08
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 8
To że Tuduj jest posłem to wina Korwina, który oddał 1 we Wrocławiu dla RN a tylko dlatego żeby zrobić ma złość szefowi struktur we Wrocławiu Robertowi Grzechnikowi, który krytykował władze partii Korwin. I tak zamiast Grzechnika mamy Tuduja
~fachowiec
2020-09-04 15:11:27
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 2
Tuduj to niestety najsłabsze ogniwo w klubie poselskim Konfederacji. Mentzena czy Dziambora to miło posłuchać, a tego się po prostu nie da. Ogólnie gdyby Konfa pozbyła się narodowców i ich światopoglądowych wojenek o Margot, itp. to mogłaby liczyć na dużo większe poparcie.
~gość
2020-09-04 09:24:51
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 2
Obsceniczne to są akurat różne pseudopatriotyczne uroczystości pełne frazesów i zakłamania, nie wspominając o tych którzy biorą w nich udział.
~Magistrat propagandy
2020-09-03 21:16:11
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 5
Panie Tuduj narazie pan dużo mówi a mało albo wcale pan nic nie robi! Gdzie wniosek o referendum odnośńie odwołania tęczowego gbura vel jacusia,który pan podnosil kilka miesięcy temu? Niech pan to jakoś pokieruje w końcu! Wrocławianie chętnie pójdą odwołać tego matołka,który próbuje niszczyć Wrocław od początku swej prezydentury i przeistacza miasto w tęczowe góXwno!
~Jaś Fasola
2020-09-03 16:01:20
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 4
Proponuję z tym marszem równości zrobić to samo co $utryk w ubiegłym roku zrobił z Marszem Niepodległości, czyli rozwiązać marsz i rozgonić to towarzystwo po 2 minutach!
~Franek
2020-09-03 14:30:47
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 2
Czy w tym mieście nie ma innych problemów?
~res
2020-09-03 11:28:15
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -9
Dziennikarz wyraźnie stronniczy.Porównywanie idei Marszu Niepodległości i tzw.Marszu Równości jest oburzające.
~Jaś Fasola
2020-09-03 10:42:08
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 4
Proponuję zorganizować procedurę odwołania $utryka ze stanowiska Prezydenta Miasta.
~Wrocław to Polska B
2020-09-03 10:13:33
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 13
Proponuję 2-tygodniowy wyjazd na wschód Polski. Po powrocie zobaczycie niemiłe cechy, którymi wyróżnia się dzisiejszy Wrocław: brud i zgnilizna kamienic, największa w kraju ilość pobazgranych elewacji, jezdnie i chodniki głównych arterii kwalifikujące do wyłączenia z użytkowania z powodu zniszczonych nawierzchni, zarastające i dziurawe drogi rowerowe, wszechobecne śmieci na ulicach i w parkach. To, co widać, to efekt tego, czego nie widać: gigantycznego zadłużenia, ospałości i bezwładności magistratu, niemrawości straży miejskiej, proniemieckiej murzyńskości, a przede wszystkim mentalności mieszkańców. Do tego dochodzi wpieranie przez władze miejskie dewiacji i bolszewickiej ideologii promującej te same hasła, co w porewolucyjnej Rosji, które doprowadziły do terrroru i dziesiątek milionów ofiar. Trzeba temu powiedzieć STOP.
~fil
2020-09-03 09:39:27
z adresu IP: (165.225.xxx.xxx)
Ocena: -21
Obsceniczne to są durne wypowiedzi skrajnych prawaków i innych dzbanów.
~Mr.Bean
2020-09-03 09:13:46
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 11
Panie $utryk, nie zajmuj się Pan takimi bzdurami jak tęczowi pożyteczni idioci, tylko sprawami potrzebnymi ludziom. Pytam się gdzie jest wschodnia obwodnica Wrocławia??? Dlaczego większość nawierzchni drogowych we Wrocławiu pamięta jeszcze czasy przed 1945 r.?
~Margotka
2020-09-03 09:11:08
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 19
Tęczowy JaCuś z piórkiem w zadku będzie prymusem marszu.