Muzyczna Żonglerka w RWK : Muzyczna Noc Nadodrza i festiwal Muzyka to mój SPADOCHRON [relacja wideo]

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2020-09-15 18:06 | Zmodyfikowano: 2020-09-15 18:12
A|A|A

Koncerty plenerowe, recitale i tematyczne spacery, to niektóre z atrakcji zbliżającej się Muzycznej Nocy Nadodrza (20 września). Wydarzenie odbędzie się po raz czwarty i ma swoją tradycję. O programie Nocy opowiadali na antenie Radia Wrocław Kultura współorganizatorzy imprezy: Izabela Duchnowska z HART hostel & art oraz Jacek Starczewski z Infopunktu Nadodrze.


Wrocławskie życie muzyczne to także nietypowe koncerty muzyki improwizowanej. Takich wydarzeń jest we Wrocławiu coraz więcej i w tej konwencji utrzymany jest festiwal "Muzyka to mój spadochron", na który zaprasza klub Macondo (sobota, 20 września, start: 14:00). W kameralnej przestrzeni zaprezentuje się 10 artystów sięgających także po poezję i ruch. O szczegółach mówi Michał Sember - gość poniedziałkowej "Muzycznej żonglerki" w Radiu Wrocław Kultura.

Audycję "Muzyczna Żonglerka" prowadzą Ula Andruszko i Andrzej Jóźwik co drugi poniedziałek od 16 do 19 w Radio Wrocław Kultura. W audycji rozmawiamy z muzykami niezależnej wrocławskiej sceny muzycznej, zapraszamy na koncerty, komentujemy i dzielimy się odkryciami i nowościami.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama