Bartłomiej Zawalski opuszcza zespół Cuprum

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2021-05-13 19:30
A|A|A

Bartłomiej Zawalski, 22-letni środkowy dołączył do zespołu Cuprum w 2018 roku, przychodząc z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla. W Lubinie dostał szansę gry na najwyższym siatkarskim poziomie rozgrywkowym, co wykorzystał pozostając na Dolnym Śląsku przez trzy sezony. W tym czasie przyswoiłem ogrom wiedzy i podniosłem swoje umiejętności nie tylko siatkarskie, ale również motoryczne – ocenia Zawalski.

Środkowy reprezentował również klub w szkoleniach dzieci i młodzieży. Był opiekunem klasy siatkarskiej w Szkole Podstawowej nr 12 stworzonej przez UKPS w Lubinie. Jako najmłodszy przedstawiciel miedziowej drużyny łatwo łapał kontakt z młodymi adeptami siatkówki.

W Cuprum Lubin poznałem wielu miłych, życzliwych ludzi i mam nadzieję, że pozostanę z nimi w kontakcie na długie lata. Ten klub otaczają wspaniałe osoby: zawodnicy, z którymi grałem, pracownicy klubu, ale przede wszystkim kibice. Oni na pewno zapadną mi w pamięć, bo widać, że całym sercem są z drużyną nawet w najgorszych chwilach. Chciałem podziękować wszystkim zawodnikom, pracownikom i kibicom za te piękne trzy lata i nie mówię „żegnajcie”, lecz „do zobaczenia”! – kończy Bartłomiej Zawalski.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama