Kilkukilometrowe korki na A4, problemy też na S3 [ZOBACZ, JAK OMINĄĆ]

WK, PAP | Utworzono: 2021-08-15 12:11 | Zmodyfikowano: 2021-08-15 13:45
A|A|A

fot. archiwum Radio Wrocław

16:50

Do wypadku doszło też na S3 z Legnicy w kierunku Bolkowa. W Jaworze zderzyły się dwa pojazdy, jeden z nich dachował. 5 osób jest rannych, ruch prowadzony jest jednym pasem.

15:20

W Krajkowie przywrócono pobór opłat.

14:30

Jak informuje GDDKiA od godziny 13:40 w Krajkowie wprowadzono procedurę odstąpienia od poboru opłat.

12:10

Jak poinformował w niedzielę PAP dyżurny wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, z uwagi na zwiększone natężenie ruchu kierowcy muszą od rana liczyć się z utrudnieniami przed Punktem Poboru Opłat w Karwianach.

„Na godz. 11 zator na dojeździe do PPO Karwiany w kierunku Zgorzelca liczy ok. 5 km, a w kierunku Katowic 1,5 km” – przekazał dyżurny. Zatory mają tendencję rosnącą.

JAK OMINĄĆ KORKI?

Jadący od strony Katowic mogą ominąć zator opuszczając autostradę węzłem Krajków i kierując się drogą 395 przez Żerniki w stronę Wrocławia. Alternatywą może być także trasa przez Żórawinę i Domasław. Wtedy lądujemy z powrotem na A4 w okolicy Bielan Wrocławskich.

Podróżujący od strony Legnicy mogą zjechać z autostrady węzłem Pietrzykowice i bez większych problemów drogą 347 docieramy do AOW. Gdyby ktoś chciał wrócić na A4 i ominąć kolejki przed bramkami, można z AOW jechać w kierunku Kudowy trasą S8, a potem uciec na boczne drogi i przez Domasław oraz Żórawinę docieramy do węzła Wojkowice.

Element Serwisów Informacyjnych PAP
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama