RWK Literatura #34: "nasi" na Netflixie, nietypowa biblioteka, biblia (e-)biznesu

Jacek Antczak, Paweł Iwanina | Utworzono: 2021-08-26 18:28 | Zmodyfikowano: 2021-08-26 18:43

Godz. 15.15
Mateusz Ryczek

O Literackich inspiracjach w MultiCentrum, warsztatach artystycznych na Festiwalu „Ojce i dziatki” i w projekcie lemiady oraz o Kindlotece i wrześniowych zmianach we wrocławskich bibliotekach porozmawiamy z instruktorem w MultiCentrum MBP Wrocław Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu. No i będzie poważnie o muzyce, gdyż Mateusz Ryczek jest kompozytorem, laureatem wielu konkursów kompozytorskich, stypendystą Ministra Kultury oraz Marszałka Dolnośląskiego, a także doktorem sztuk muzycznych i autorem dysertacji doktorskiej pt. „Emergencja algorytmów wysokościowych na podstawie koncertu wiolonczelowego Zjawy”.

 

 

Godz. 16.00
Katarzyna Berenika Miszczuk i Cyprian Marchewka

Wczoraj premierę miał pierwszy serial Netflix Originals wyprodukowany we Wrocławiu. Serial "Otwórz Oczy" to adaptacja książki autorstwa Katarzyny Bereniki Miszczuk pt. „Druga szansa” (Wydawnictwo W.A.B.) - której bohaterka Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku, w którym traci rodzinę W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Naszymi gośćmi będą autorka powieści i Cyprian Marchewka z wrocławskiej Mediabrigade, która film wyprodukowała.

 

 

Godz. 17.00
Maciej Dutko

„Biblia e-biznesu 3.0”, której redaktorem jest Maciej Dutko, to kolejne, najnowsze i uaktualnione wydanie bestestsellerowej książki, której pomysłodawcą i redaktorem (bo autorów jest kilkudziesięciu) jest nasz gość. Dr Maciej Dutko to wrocławianin, autor kilkunastu książek na temat biznesu, internetu i rozwoju osobistego, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji” czy „Efekt tygrysa”, wykładowca uczelni biznesowych zwany „dr Housem polskiego e-biznesu”

 

 

 

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.