Sztuki wizualne w RWK 35/2021

Miłosława Bożek | Utworzono: 2021-09-01 19:00 | Zmodyfikowano: 2021-08-31 16:04
A|A|A

Fot. Radio Wrocław Kultura

Sztuce na Miejscu rozpoczęła się właśnie wystawa fotograficznych kolaży Katarzyny Kalumiere "The Ocean Spirits". Posłuchaj rozmowy z artystką, która w podczas pandemii musiała ograniczyć podróże i działalność w branży modowej, co zaowocowało portretami wtopionymi w pejzaże wyspy Fuerteventura.

Zakład fotograficzny „ZARAZ WRACAM” to tytuł wystawy, a może raczej "rekonstrukcji entropologicznej", którą od 3 września w ramach TIFF Festival oglądać będzie można w galerii Entropia. Opowiedzieli nam o niej Alicja i Mariusz Jodko.

"Ludzki odruch, pieskie życie" to grupowa wystawa konkursowa TIFF Open 2021. Od 3 września w Miejscu Przy Miejscu 14 zobaczymy cykle "Czułości" Bogusławy Treli, "Balistyka" Kamila Śleszyńskiego i "Atlas Ptaków" Justyny Streichsbier. Opowiedzieli nam o nich artyści i kuratorka Kamila Bondar.

Dzień wcześniej - w czwartek 2 września o 19:00 - na piątym poziomie MWW, także w ramach TIFF Festival 2021, rozpocznie się wystawa zdjęć "Katarakta". Mówili o niej fotograf Krzysztof Solarewicz i kurator Paweł Bąkowski.


Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama