Piłkarze ręczni Chrobrego Głogów zaczęli sezon od zwycięstwa

BT | Utworzono: 2021-09-03 20:29 | Zmodyfikowano: 2021-09-03 20:31

Pierwsza połowa zakończyła się remisem, choć przez większą część gry prowadził Chrobry. Do szatni obie drużyny schodziły jednak z dorobkiem 14 bramek.

Losy spotkania rozstrzygnęły się na początku drugiej połowy. Przez 13 minut głogowianie zdobyli 7 bramek tracąc tylko dwie i prowadzili 21:16. Dolnośląski zespół nie wypuścił tej zaliczki, a główna w tym zasługa bramkarza Rafała Stachery, który raz po raz bronił próby gospodarzy. W ekipie Chrobrego w ataku najlepiej grali Kacper Grabowski i Dawid Przysiek, którzy zdobyli po  bramek

KPR Gwardia Opole - Chrobry Głogów 27:32 (14:14)

KPR Gwardia: Malcher, Ałąj - Mauer 8, Zarzycki 6, Kowalski 3, Kawka 3, Zadura 2, Jankowski 2, Sosna 1, Fabianowicz 1, Morawski 1 oraz Stefani, Klimków, Lellek, Milewski, Kucharczyk.

Chrobry: Stachera, Derewiankin - Przysiek 6, Grabowski 6, Kosznik 5, Matuszak 5, Paterek 4, Skiba 3, Jamioł 2, Krzywicki 1 oraz Warmijak, Orpik, Włoskiewicz, Styrcz.