Sztuki wizualne w RWK 47/2021

Maciek Przestalski | Utworzono: 2021-11-24 19:00 | Zmodyfikowano: 2021-11-24 19:39
A|A|A

Fot. RWK


W sobotę 27 listopada o 19:00 w galerii Studio BWA Wrocław rozpocznie się wstawa "Mon chéri Soviétique" podczas której Karol Radziszewski zaprezentuje swój najnowszy film. Posłuchaj rozmowy z artystą, a także z kuratorem Michałem Grzegorzkiem.


 


W Galerii Miejskiej do 9 grudnia oglądać można wystawę "Mity Olimpu wobec współczesności", O ponad 60 nowych pracach, w tym malarstwie, obrazach fotograficznychi instalacjach wideo opowiedzieli artysta Krzysztof Skarbek i kuratorka Katarzyna Zahorska.

Posłuchaj całej rozmowy z muzyką:


 


Do 11 grudnia mia ART GALLERY zaprasza na wystawę "Ile właściwie było wielkich artystek?", w ramach której Iwona Demko - artystka wizualna i wykładowczyni na krakowskiej ASP - bierze za cel oddanie zapomnianym artystkom godnego miejsca w historii sztuki. O ekspozycji opowiedziała kuratorka Patrycja Bochenek.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Galeria nr 22
, czyli niewielka witryna na placu Solnym, w listopadzie prezentuje lalkę burnaku autorstwa reżyserki teatralnej, reżyserki światła i lalkarki Ines Minkiewicz, która była naszym gościem w towarzystwie Katarzyny Śmigielskiej.


 

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama