Muzyka DAB+ w Radio Wrocław Kultura: Stonerror, Black Smoke, Forest Zero [poniedziałek 16:00 - 19:00]

, KM | Utworzono: 2022-06-06 00:06 | Zmodyfikowano: 2022-06-06 06:34

Pierwszym gościem Radia Wrocław Kultura będzie Jacek Malczewski z zespołu Stonerror. To krakowski zespół założony w 2015, brzmi trochę jakby był wyrwany z przeszłości. "Skradziony z rozpsychodelizowanych lat '70 i dziwnym trafem przeniesiony do XXI wieku". Rozmowa o g 16:30.

Z krainy psychodelicznego rocka i lat '70 przeniesiemy się w zadymiony świat ciemności. Przedpremierowo materiałem z nowego albumu podzielą się muzycy zespołu Black Smoke, który na wrocławskiej scenie funkcjonuje od ponad 10 lat. 

Na sam koniec spotkania wrocławski zespół, który w bardzo poważny sposób zaczyna budować swoją historię w świecie muzycznym. Forest Zero, który zapowiadając album, który ukarze się jesienią 2022 r., wypuszcza w sieć single, którym towarzyszą w niezwykle profesjonalny sposób wideo. W ostatnio opublikowanym wideo pt. "Rudolf Höss’s Noose" i minidokumencie do niego podejmują się teologicznej dyskusji na temat przebaczenia. Porozmawiamy o idei stojącej za podejmowanymi przez zespół tematami, o odpowiedzialności muzyków i ich wizji twórczej.

Klasycznie również garść nowości i muzycznych odkryć oraz kalendarium wrocławskich koncertów.

Do usłyszenia od 16  do 19.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.