Vertigo Day na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice

Radio Wrocław,mk | Utworzono: 2022-06-23 16:00
Vertigo Day na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice - fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

6 dzień wyścigowy – Vertigo Day zamyka pierwszą część sezonu wyścigów konnych na Partynicach i jednocześnie otwiera okres wakacyjny. Z tej okazji w najbliższą sobotę publiczność będzie miała okazję nie tylko oklaskiwać zmagania jeźdźców, ale również uczestniczyć w wielu atrakcjach towarzyszących.
Najważniejsze jednak na Partynicach są wyścigi konne. W sobotę zobaczymy sześć gonitw, do których zgłoszono łącznie 44 konie pełnej krwi angielskiej oraz czystej krwi arabskiej. Wszystkie gonitwy odbędą się na dystansach płaskich, począwszy od sprinterskich na 1400 metrów, skończywszy na pełnym okrążeniu wrocławskiego toru, czyli 2200 metrach.

25 czerwca to pierwszy dzień wakacji i pierwszy weekend przypadający po najkrótszej nocy roku – Nocy Kupały. Z tej okazji w trakcie dnia wyścigowego odbędą się warsztaty plecenia wianków świętojańskich, którym towarzyszyć będą pokazy makijażu oraz pielęgnacji cery.

W strefie aktywności fizycznych chętni będą mogli skorzystać z pomiarów analizy składu ciała, jak i spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, ergometrze, czy też na torze przeszkód. Wszystko pod okiem Jerzego Górskiego – jednego z najbardziej znanych polskich triathlonistów, który olbrzymią popularność zyskał po wejściu na ekrany filmu inspirowanego jego biografią pt. „Najlepszy".
Tradycyjnie najmłodsi będą mogli skorzystać z przejażdżek na kucykach z Wyższej Szkółki Jazdy Partynice.
Tuż po dekoracji zwycięzców ostatniej gonitwy dnia organizatorzy zapraszają do tanecznego powitania lata, czyli wspólnej zabawy podczas swingowej potańcówki z muzyką na żywo graną przez Tha Karpeta Jazz Brothers.

6 dzień wyścigowy – Vertigo Day

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice, ul. Zwycięska 2

25 czerwca (sobota)
Strefa aktywności (Jerzy Górski) od godz. 11:00

Wyścigi konne i atrakcje towarzyszące w godz. 15:00 – 18:30

Swingowa potańcówka z Karpeta Jazz Brothers od godz. 19:00 w beach barze Babie Lato Partynice

Wstęp wolny

 


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.