Chrobry nie dał rady Orlen Wiśle Płock na początku sezonu

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2022-09-03 20:22
Chrobry nie dał rady Orlen Wiśle Płock na początku sezonu - fot. chrobryhandball.pl

Niemal cała pierwsza połowa to była bardzo wyrównana gra obu zespołów. Gospodarze mocno weszli w mecz. Od początku zaprezentowali dobrą grę zarówno w obronie, jak i w ataku. W bramce doskonale spisywał się Anton Dereviankim, który bardzo skutecznie utrudniał gościom zdobywanie bramek. W 7 minucie Chrobry prowadził nawet 4:1 dzięki interwencjom bramkarza. W ostatnich minutach tej części spotkania głogowianie zaczęli jednak popełniać błędy, które płocczanie wykorzystali i odskoczyli Chrobremu aż na 7 bramek. Na przerwę zespoły schodziły do szatni przy wyniku 9:16.

Druga połowa to była już zdecydowanie lepsza gra Wisły. Od samego początku przejęli inicjatywę. W miarę upływu czasu powiększali przewagę, nie dając Chrobremu szans na odrobienie strat. Mecz zakończył się wynikiem 24:36 i Nafciarze zapisali na swoje superligowe konto pierwsze 3 punkty.

Chrobry Głogów – Orlen Wisła Płock 24:36 (9:16)