Porażka siatkarzy Cuprum Lubin

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2022-11-08 07:45
Porażka siatkarzy Cuprum Lubin - fot. ks.cuprum.pl

Siatkarze Cuprum Lubin przegrali w Katowicach z GKSem Katowice 0:3 w kolejnym meczu ekstraklasy.

Trener Paweł Rusek w tym spotkaniu bardzo rotował składem. Wielu zawodników dostało swoje szanse na parkiecie. W wyjściowej „szóstce” wybiegł m.in. Kajetan Kubicki. Wyrównana gra toczyła się do 17. punktu, a potem na parkiecie zaczęli dominować gospodarze. Po przerwie katowiczanie wciąż byli na fali i wyszli na kilka punktów przewagi (8:4), której nie oddali do końca seta. Trzecia partia także padła łupem gospodarzy.

GKS Katowice - Cuprum Lubin 3:0 (25:19, 25:17, 25:16)

GKS Katowice: Piotr Hain, Jakub Jarosz, Marcin Kania, Tomas Rousseaux, Georgi Seganow, Jakub Szymański - Bartosz Mariański (libero) - Dawid Ogórek.

Cuprum Lubin: Alexander Berger, Ilia Kowalow, Kajetan Kubicki, Moustapha M'Baye, Paweł Pietraszko, Jakub Ziobrowski - Kamil Szymura (libero) - Dominik Czerny, Wojciech Ferens, Remigiusz Kapica, Grzegorz Pająk, Maciej Sas.