Ruszyły zapisy na Sky Tower Run 2023

Piotr Pietraszek, inf. prasowa | Utworzono: 2023-02-16 07:45 | Zmodyfikowano: 2023-02-16 07:45
Ruszyły zapisy na Sky Tower Run 2023 - fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Sky Tower Run 2023 to już ósma edycja biegu, który pozwala zmierzyć się z 1142 schodami wrocławskiego drapacza chmur. W poprzedniej edycji wzięło udział blisko 1000 zawodników i zawodniczek z całej Polski oraz goście z Ukrainy, Niemiec czy Francji.

Z okazji rozpoczęcia zapisów, ich organizator przygotował niespodziankę. Każda osoba, która zarejestruje się do biegu i opłaci swój udział do piątku, 17 lutego, weźmie udział w losowaniu nagrody specjalnej – noclegu dla dwóch osób w luksusowym apartamencie w Sky Tower z widokiem na panoramę Wrocławia.

Dla zwycięzców biegu, zarówno w klasyfikacji generalnej kobiet, jak i mężczyzn, czekają nagrody pieniężne oraz pamiątkowe trofea. Nowością w tegorocznej edycji są dodatkowe nagrody. Przewidziano je w trzech kategoriach: dla zwycięzcy (200 euro), dla najszybszej kobiety (200 euro) oraz dla najstarszego zawodnika (100 euro). Każdy z uczestników, który przekroczy linię mety zlokalizowaną na 49. piętrze, otrzyma też wyjątkowy medal, który będzie przypominał o tym szczególnym osiągnięciu.

Podczas kwietniowego wydarzenia odbędą się również Mistrzostwa Polski w Towerruningu, w których będziemy mogli zobaczyć najlepszych zawodników. Osobną konkurencją będzie rywalizacja Straży Pożarnej w dwóch kategoriach – w strojach sportowych oraz w pełnym rynsztunku bojowym.

Zapisy na Sky Tower Run 2023 TUTAJ


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.