Derby dla Polkowic [POSŁUCHAJ]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2023-03-04 20:24 | Zmodyfikowano: 2023-03-04 20:26
Derby dla Polkowic [POSŁUCHAJ] - fot. Robert Radczak

Do przerwy to wrocławianki dyktowały warunki prowadząc 49:40. Losy meczu zaczęły się odwracać w trzeciej kwarcie, wysoko wygranej przez BC Polkowice. Faworytki w czwartej odsłonie nie oddały już prowadzenia.

W najlepszym momencie BC Polkowice miały 23-punktową przewagę (97:74).

Zawodniczki Karola Kowalewskiego zdominowały punkty w pomalowanym 58:38 i grę w szybkim ataku 31:12. Taki styl skutował rewlacyjną skutecznością za dwa punkty na poziomie 79%.

Najwięcej punktów dla Polkowic - 33 - zdobyła Erica Wheeler. Dla Ślęzy - 25 - miała Julia Drop.