Na ławce trenerskiej Volley bez zmian

Piotr Pietraszek, inf. prasowa | Utworzono: 2023-08-08 19:35
Na ławce trenerskiej Volley bez zmian - fot. volleywroclaw.pl
fot. volleywroclaw.pl

Michal Mašek to 39-letni szkoleniowiec, który do Volley dołączył w lutym 2022 roku. Wtedy zajął z wrocławską drużyną 9. miejsce, a w minionym sezonie poprawił ten rezultat. Pierwszy raz od pięciu lat zespół awansował do fazy play-off, którą ostatecznie zakończył na 7. pozycji w tabeli.

Mašek dokonał tego wspólnie z drugim trenerem Volley Wrocław. Bartłomiej Bartodziejski przez siedem lat pracował w ŁKS-ie Łódź, z którym osiągnął liczne sukcesy, od awansu do siatkarskiej elity, aż po jej medale. Słowacko-polski duet pracował wspólnie jeszcze przed dołączeniem do dolnośląskiego zespołu, a od ubiegłego roku Mašek i Bartodziejski prowadzą razem także słowacką reprezentację kobiet.

- Jest to bardzo dobra, silna para, która pracuje ze sobą już od kilku lat. Dobrze, kiedy trenerzy dogadują się ze sobą niemal bez słów, a myślę, że tak jest w przypadku naszych szkoleniowców. Ich współpraca jest bardzo skuteczna, a panowie potrafią też rozwijać zawodniczki i wydobywać z nich kolejne umiejętności, dlatego również w tym sezonie ponownie obiecujemy sobie po nich dużo. Życzę im więc powodzenia, bo ich powodzenie będzie jednocześnie naszym powodzeniem – powiedział prezes Volley Wrocław, Jacek Grabowski. 

We wrześniu, tuż po rozpoczynających się wkrótce Mistrzostwach Europy, obaj szkoleniowcy wrócą do Wrocławia, by rozpocząć przygotowania do drugiego sezonu w biało-zielonych barwach.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.