Sklep internetowy z oryginalnymi produktami Apple

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-08-19 11:10 | Zmodyfikowano: 2023-08-18 10:45
Dodaj do Wykop.pl
Sklep internetowy z oryginalnymi produktami Apple - Materiał Sponsora / www.freepik.com
Materiał Sponsora / www.freepik.com


Dlaczego warto kupować produkty od autoryzowanego sprzedawcy produktów Apple?

Choć produkty Apple nie wyróżniają się najniższą ceną, to jednak nie warto kupować ich z miejsc, o nieznanej reputacji, w celu obniżenia kosztów. Jeśli interesuje Cię oryginalny sprzęt wysokiej jakości, który będzie Ci służył przez długie lata, skorzystaj z usług sprawdzonego, autoryzowanego sprzedawcy produktów Apple. Poniżej znajdziesz zalety takiego rozwiązania.


Zawsze oryginalne sprzęty Apple

W autoryzowanym sklepie Apple masz dostęp do oryginalnych produktów, legalnie sprowadzanych do Polski. Wyróżniają się niezawodnością i wysoką jakością. Zawsze masz pewność, że otrzymujesz w pełni sprawny sprzęt. Sklep Lantre.pl oferuje MacBooki, iPhone’y, iPady, Apple Watche i o wiele więcej.


Wsparcie i doradztwo techniczne

Osoby pracujące w autoryzowanych sklepach z produktami Apple są odpowiednio przeszkolone i posiadają obszerną wiedzę na temat oferowanego asortymentu. Podczas zakupu można liczyć na ich pełne wsparcie techniczne, a także doradztwo zakupowe. Niezależnie czy zastanawiasz się nad tym, który sprzęt jest dla Ciebie najlepszy, czy chcesz uzyskać pomoc w rozwiązaniu problemu technicznego, możesz liczyć na fachowych pracowników.


Wyłącznie oryginalne akcesoria

Autoryzowane sklepy Apple oferują nie tylko flagowe sprzęty tej marki, ale również oryginalne akcesoria. Dzięki temu, że są one w pełni kompatybilne z produktami Apple, zyskujesz pewność, że będą działać bez zastrzeżeń. Część z nich pochodzi z dystrybucji Apple Poland, a część wyprodukowana jest przez innych producentów. Jednak możesz być pewny, że zostały sprawdzone z urządzeniami Apple i nie generują żadnych problemów podczas użytkowania.


Service Pack i ubezpieczenie Lantre Care

Obie te usługi są ze sobą powiązane. Na roczne, dwuletnie lub trzyletnie ubezpieczenie warto się zdecydować, na wypadek kradzieży lub uszkodzenia urządzenia. Na Service Pack i ubezpieczenie w sklepie Lantre, można się zdecydować podczas zakupu produktu Apple. Service Pack jest rozwiązaniem dla bardzo wymagających klientów. Obejmuje m.in. naprawę sprzętu w autoryzowanych sklepach Apple w Polsce, usługę „door to door”, w pełni zdalną obsługę zlecenia i sprzęt zastępczy na czas naprawy.


Komfortowa forma finansowania

Sklep Lantre oferuje swoim klientom wygodne opcje zakupu urządzeń Apple. Dostępne są m.in.:

  • Płatności ratalne – standardowe raty i płatności odroczone.
  • Leasing – najlepsza oferta dla firm. Wystarczy tylko przesłać wniosek online i poczekać kilka dni na umowę leasingową.

Każdy klient może skorzystać z rat i dodatkowo skorzystać z preferencyjnych warunków korzystania z rat, jeśli zostanie wykupiona usługa Service Pack.


Apple Trade-In

Na stronie sklepu Lantre, można znaleźć informację o usłudze Trade-in. Dzięki niej zyskasz rabat na nowe urządzenie Apple. Wystarczy, że dostarczysz swój stary sprzęt do sklepu i będziesz mógł wymienić go na zniżkę i wybrać dla siebie nowy produkt. Wyceń swoje urządzenie online za pośrednictwem sklepu internetowego Lantre i dowiedz się, jaki maksymalny rabat uzyskasz.


Serwis i gwarancja

Autoryzowane sklepy oferują oryginalne gwarancje na produkty Apple. Jeśli więc pojawi się konieczność naprawy, możesz skorzystać z profesjonalnego serwisu i ewentualnej wymiany uszkodzonej części na oryginalną.

Korzystając z usług autoryzowanego sprzedawcy, nie wystawiasz się na stres związany z zakupem i naprawą produktów Apple. Postaw więc na specjalistów i kup sprzęt dopasowując sposób płatności do swojej sytuacji finansowej.