iPhone 15 Plus – perfekcja w każdym calu

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-09-18 11:01
Dodaj do Wykop.pl
iPhone 15 Plus – perfekcja w każdym calu - Materiał Sponsora/ fot. unsplash.com
Materiał Sponsora/ fot. unsplash.com

 

  1. Smartfon Apple iPhone 15 Plus – podstawowe informacje.
  2. Nowość na polskim rynku smartfonów.
  3. Nieodzowne dodatki do smartfona Apple.

Marka Apple przyzwyczaiła do tego, iż każdy nowy wydawany smartfon dostępny jest w kilku standardach. Nie inaczej jest przy iPhonie 15 – oferowanym w wersji podstawowej, Plus, Pro i Pro Max. Różnią się one między sobą między innymi wielkością, poszczególnymi funkcjami i specyfikacjami. O tym, na który model się zdecydujemy, wpływ mają indywidualne potrzeby i oczekiwania względem telefonu. Praktyka jednak pokazuje, że już od pierwszych dni sprzedaży sporą popularnością cieszy się iPhone 15 Plus.


Smartfon Apple iPhone 15 Plus – podstawowe informacje

iPhone 15 Plus posiada wyświetlacz 6.7", oferując rozdzielczość 2796 x 1290px (identycznie jak 15 Pro Max). Na wyróżnienie bez wątpienia zasługuje wydajny i niezawodny Czip A16 Bionic (z 6-rdzeniowym CPU i 5-rdzeniowym GPU). Co istotne, pojemność iPhone'a 15 Plus wynosić może 128, 256 lub 512 GB (1 TB dostępny jest w modelach 15 Pro i Pro Max). Aparat składa się z zaawansowanego systemu dwóch obiektywów: głównego i ultraszerokokątnego, kontrolujących głębię i punkt ostrości.


Nowość na polskim rynku smartfonów

Ponadto iPhone 15 Plus cechuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Cała konstrukcja to mieszanka w pełni barwionego szkła oraz aluminium lotniczego, znacząco podnoszącego bezpieczeństwo urządzenia. Co ciekawe, modele Pro i Pro Max charakteryzuje jeszcze większa wytrzymałość: ich obudowa wykonana jest między innymi z tytanu wykorzystywanego w misjach kosmicznych, w tym na Marsa.


Nieodzowne dodatki do smartfona Apple

Pamiętajmy przy tym, że każdy smartfon wymaga dodatkowej ochrony, dzięki której zachowa swój oryginalny wygląd i sprawność przez znacznie dłuższy czas. Chodzi oczywiście o osłonę ekranu (np. w postaci szkła hartowanego, chroniącego przed pęknięciami) oraz etui iPhone 15 Plus. Co ważne, znajdziemy je w zróżnicowanej kolorystyce i stylach, mogąc dobrać pod indywidualne upodobania. Etui od renomowanych producentów jeszcze bardziej upiększy naszego nowego iPhone'a 15 Plus.

Reklama