Ósma wygrana w sezonie szczypiornistów z Głogowa

Piotr Pietraszek, inf. prasowa | Utworzono: 2023-11-10 21:20 | Zmodyfikowano: 2023-11-10 21:20
Ósma wygrana w sezonie szczypiornistów z Głogowa - fot. chrobryhandball.pl
fot. chrobryhandball.pl

Początek spotkania był bardzo wyrównany, bramki padały na zmianę. Gospodarze zaczęli „odjeżdżać” po 10. minutach. Piłkarze ręczni Chrobrego byli zdecydowanie lepsi i skuteczniejsi w grze ofensywnej, choć nie mieli w piątek łatwego zadania w ataku. Goście dobrze odrobili zadanie domowe i do Głogowa przyjechali świetnie zorganizowani w grze defensywnej. Przewaga zespołu Vitalija Nata po pierwszej części meczu nie była duża (4 gole) i zapowiadała ostrą walkę do końca.

Tak też się stało. W drugiej części meczu padło sporo bramek, a był i taki okres w grze, że padały one na zmianę co... kilkanaście sekund. Ostrovia nie dawała za wygraną i mocno walczyła o szansę na kolejne punkty. KGHM Chrobry na każde trafienie rywali odpowiadał jednak golem, nawet po słabszym okresie gry i cały czas pewnie kontrolował wynik.

Ostatecznie, głogowianie wygrali różnicą 5 goli i pozostali na 3. miejscu w tabeli  Superligi. 

KGHM Chrobry Głogów – Arged Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 36:31 (14:10)

KGHM Chrobry: Dereviankin, Stachera – Grabowski 4, Zieniewicz, Kosznik 6, Tilte 4, Orpik 2, Jamioł 7, Dadej 3, Matuszak 1, Otrezov 1, Styrcz, Paterek 2, Hajnos, Skiba 6.

KPR Ostrovia: Krekora, Balcerek – Rybarczyk 3, Adamski 1, Urbaniak 3, Klopsteg 1, Gierak 2, Łyżwa, Marciniak 6, Misiejuk, Tomczak 1, Wojciechowski, Szpera 7, Krivokapic 3, Gajek 1, Reznicky 3.

 


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.