Co kupić na mikołajki dla chłopca?

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-11-16 10:57
Dodaj do Wykop.pl
Co kupić na mikołajki dla chłopca? - Materiał Sponsora/ fot. unsplash.com
Materiał Sponsora/ fot. unsplash.com

 

  1. Dlaczego LEGO to doskonały prezent mikołajkowy?
  2. Co kupić na mikołajki dla chłopca w wieku 5 lat?
  3. Przykładowe prezenty mikołajkowe dla 6-latka
  4. Gdzie kupić mikołajkowe prezenty, aby dotarły na czas?

Na dobrą sprawę LEGO jako prezent mikołajkowy to świetny wybór nie tylko w przypadku najmłodszych, ale również dorosłych osób, szczególnie że w ostatnich latach kultowa duńska marka wprowadziła na rynek wiele ciekawych zestawów zaprojektowanych z myślą o starszych odbiorcach. Jeżeli natomiast chodzi o wskazówki na temat tego, co kupić na mikołajki dla chłopca, znajdziesz je w dalszej części artykułu.


Dlaczego LEGO to doskonały prezent mikołajkowy?

Bez względu na to, czy chodzi o prezent na Święta Bożego Narodzenia, urodziny, czy dowolną inną okazję, świetnym pomysłem zawsze są zestawy LEGO. Przede wszystkim rozwijają kreatywność, co w wieku dziecka jest bardzo istotne. Do tego dochodzi wartość edukacyjna, szczególnie że podczas składania zestawów dzieci mogą wyrabiać lepszą koordynację ręka-oko. Nikogo też nie trzeba przekonywać do tego, że taki prezent na mikołajki posłuży dziecku przez wiele lat, ponieważ LEGO słyną ze swojej trwałości. 


Co kupić na mikołajki dla chłopca w wieku 5 lat?

W przypadku chłopca w wieku 5 lat wiele ciekawych inspiracji prezentowych można znaleźć na stronie zawierającej LEGO dla 5-latka. Wśród bogatej oferty zestawów, można tu znaleźć między innymi klocki z serii Friends, City, Ninjago, Disney i wielu innych, które cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych. 


Przykładowe prezenty mikołajkowe dla 6-latka

LEGO sprawdzą się również jako prezent z okazji mikołajek dla starszych dzieci. Jeżeli chodzi o LEGO dla 6-latka, warto postawić na takie zestawy, jak:

  • 60316 - Posterunek policji (seria City),
  • 75366 - Kalendarz adwentowy 2023 (Star Wars),
  • 71784 - Odrzutowiec ponaddźwiękowy Jay'a EVO (NINJAGO).

Warto również wspomnieć, że te kolorowe klocki doskonale do siebie pasują bez względu na to, z jakiego zestawu pochodzą. Dzięki temu maluch może wykorzystać je, aby rozwijać własne, inspirujące pomysły.


Gdzie kupić mikołajkowe prezenty, aby dotarły na czas?

Ten doskonały prezent, podobnie zresztą jak wiele innych produktów można zamówić w popularnym sklepie internetowym z elektroniką. Warto się pośpieszyć ze złożeniem zamówienia, aby paczka dotarła na czas i żeby można było wręczyć maluchowi prezent w ten wyjątkowy dzień, jakim są mikołajki.

Reklama