Roztańczony wieczór z Miką

Ewa Zając | Utworzono: 2012-09-21 22:31 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Zaczęło się od przeboju "Pixelated", a później popłynęły dobrze znane z ostatniego albumu piosenki. Nie zabrakło "Don't Speak Too Loud" i najnowszego singla "Follow You". Wokalistka, której towarzyszył znakomity zespół muzyków sięgnęła też do swojej pierwszej płyty "Closer".

Gdy ze sceny popłynął "Rock And Roll" mało kto mógł już spokojnie wysiedzieć i cała sala zaczęła tańczyć. Publiczność bardzo ciepło przyjęła wokalistkę, doceniając jej kojący głos, wdzięk i bezpretensjonalność. Mika, która podkreśla, że nie chce się szufladkować i ograniczać gatunkowo i stylistycznie, przekonała słuchaczy różnorodnością brzmień swoich utworów - bisowała aż pięć razy, prezentując m.in. znany utwór zespołu Queen "Cazy Little Thing Called Love". W wykonaniu Miki Urbaniak zabrzmiał świetnie!

To był kolejny udany koncert z jesiennej serii Radia Wrocław, a przed nami jeszcze Stanisław Sojka i jego nowy projekt Soyka Kolektyw - to już 21października. W listopadzie zaś dawno nie słyszana we Wrocławiu królowa polskiego jazzu Ewa Bem. To trzeba zobaczyć, zapraszamy!

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama