4. Noworoczny Koncert Charytatywny

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-01-09 13:05 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. mat. prasowe

Jak zwykle gospodarzami koncertu będą panowie z Kabaretu Neo-Nówka z zespołem Żarówki. A muzykującymi gośćmi będą Martyna Jakubowicz, ADRY, L.U.C. i Jadwiga Tomczyńska. Będą też niespodzianki :).

Wszyscy związani z Wrocławiem, z Dolnym Śląskiem. I to jest ważne, bo Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, która otrzyma cały dochód z tego grania, też działa na terenie województwa dolnośląskiego. W czasie trwania koncertu odbędzie się aukcja charytatywna, a na niej unikatowy dwupłytowy album winylowy Możdżer, Danielsson, Fresco - The Time z autografami, możliwość nagrania w studio Radia Wrocław profesjonalnej, pamiątkowej audycji i … Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci jest jedynym na Dolnym Śląsku hospicjum dla dzieci.

Hospicjum jest domowe, to znaczy, że dzieci są w swoich domach i to tam przyjeżdżają lekarze, pielęgniarki czy wolontariusze. Pacjenci to dzieci przewlekle i nieuleczalnie chore. Większość chorób ma podłoże neurologiczne lub genetyczne. Przyjmowane są też dzieci po zakończonym leczeniu onkologicznym i te, które uległy nieszczęśliwym wypadkom. Opieka to zapewnienie leków, wyposażenie w specjalistyczny sprzęt, rehabilitacja, pomoc psychologa, kapelana oraz zajmowanie się zdrowym rodzeństwem i pomoc socjalna.

Cały dochód ze sprzedaży cegiełek oraz z aukcji pozwoli opłacić rehabilitację dla pacjentów.

4. Noworoczny Koncert Charytatywny
25 stycznia 2014 r.
Godzina 18:00
Filharmonia Wrocławska

Kup cegiełkę za 50 zł, a otrzymasz zaproszenie na koncert

Cegiełki dostępne w:

Centrum Informacji Turystycznej, Rynek 14, pn.-nd. w godz. 9-1900
Kinie Nowe Horyzonty, ul. K. Wielkiego 19a-21, pn.-nd. w godz. 9-2100
Można też wykonać przelew na konto Fundacji (mBank 69 1140 1140 0000 2052 8800 1001) podając w treści: cegiełka 50 zł x ilość sztuk i nazwisko, na które mają być przygotowane zaproszenia. Cegiełki i zaproszenia będą czekały do odbioru w Fundacji lub w Filharmonii Wrocławskiej przed koncertem.
W sprawie odbioru w Fundacji proszę kontaktować się: ada.kaminska@hospicjum.wroc.pl
Cały dochód ze sprzedaży cegiełek oraz aukcji pozwoli opłacić rehabilitacje pacjentów Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Baw się i pomagaj. Łatwo być dobrym.
Szczegóły na www.hospicjum.wroc.pl


REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama