AZS pechowo przegrał finał Pucharu Polski

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-06-11 21:21 | Zmodyfikowano: 2014-06-11 21:56

Piłkarki nożne AZSu Wrocław przegrały w Ostródzie z Medykiem Konin 2:3 w finałowym spotkaniu Pucharu Polski.

Wrocławianki po pierwszej połowie prowadził 2:0 po bramkach Magdaleny Szaj i Sofii Gonzalez. Mistrzynie Polski zdobyły kontaktową bramkę w 76 minucie za sprawą Ewy Pajor. W końcówce najpierw gola strzeliła Sylwia Matysik a w ostatniej minucie meczu decydującą bramkę strzeliła Anna Gawrońska.

AZS Wrocław - Medyk Konin 2:3 (2:0)

Magdalena Szaj 39, Sofia Gonzales 45 - Ewa Pajor 76, Sylwia Matysik 86, Anna Gawrońska 90

AZS Wrocław: Anna Bocian - Joanna Płonowska, Symela Ciesielska, Karolina Ostrowska, Weronika Aszkiełowicz - Dominika Dereń (83' Katarzyna Gozdek, 90' Karolina Wijata), Joanna Wróblewska,  Aleksandra Janicka, Magdalena Szaj, Aleksandra Jaworek (82' Patrycja Michalczyk) - Sofia Gonzales (65' Marta Cichosz).