Michał Przysiężny w półfinale debla w Tokio

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2014-10-03 08:23 | Zmodyfikowano: 2014-10-03 08:59

Przysiężny tym samym odkuł się za wczorajsze niepowodzenie w turnieju singlistów, który zakończył już na drugiej rundzie. Polak i Francuz względnie łatwo pokonali brytyjsko-australijską parą Jamie Murray - John Peers - 6:4, 6:2.

Już pierwszy gem ułożył się po myśli naszego tenisisty. Przysiężny wraz ze swoim partnerem przełamali rywali, a za chwilę wygrali swoje podanie i kontrolowali seta. Spokojnie dowieźli zwycięstwo do końca, kończąc ostatniego - dziesiątego gema w tej partii - do 15.

Drugi set to jeszcze lepsza gra polsko-francuskiego debla. Przysiężny i Herbert znów przełamali pierwsze podanie rywali i to samo uczynili jeszcze w piątym gemie. Wtedy prowadzili już 4:1. Partię wygrali ostatecznie 6:2, kończąc ostatniego gema bez straty punktu.