Dramatyczna sytuacja schroniska w Uciechowie

Michał Wyszowski | Utworzono: 2014-10-28 13:48 | Zmodyfikowano: 2014-10-28 13:49
A|A|A

Schronisko od roku działa bez wody. Po przegranym procesie z właścicielem budynku, w każdej chwili może być też eksmitowane. Potrzebne są domy tymczasowe i stałe dla dwudziestu pięciu psów. Zwierzęta są zadbane i leczone. Ośrodek w Uciechowie działa od pięciu lat i jest uznawany za jeden z najlepszych w Polsce. Teraz jednak sytuacja jest podbramkowa i potrzebna jest każda pomoc. 

A tak o wsparcie apelują pracownicy schroniska:

Apel ośrodka w Uciechowie
Aktualna sytuacja schroniska jest dramatyczna. Bardzo potrzebujemy Waszej pomocy! (...) Musimy opuścić miejsce, w którym dotychczas mieścił się Ośrodek Pomocy dla Zwierząt w Uciechowie. Mamy ogromny apel do Państwa o pomoc naszym psiakom! Teraz musimy im zapewnić bezpieczne schronienie, dach nad głową, gdyż są to nasi podopieczni i chcemy dla nich dobra. Co jest nam teraz potrzebne?

Domy stałe dla psów – jeśli masz możliwości i chęć podarowania bezdomnemu psu dachu nad głową, to wiedz, że teraz jest najlepszy moment na taki krok!
Domy tymczasowe dla psów – każde schronienie jest na wagę złota. Przygarnięcie pod swój dach psa ze schroniska do czasu jego adopcji, to będzie naprawdę wybawienie w naszej sytuacji. Schronisko wspomoże Cię w wyżywieniu, ewentualnym leczeniu psiaka.

Dane kontaktowe
Ośrodek Pomocy dla Zwierząt Niechcianych i Porzuconych
Os. Białe 7
Uciechów
tel. 889 137 137 (od godz. 14) - adopcje zwierząt; więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama