Z reprezentantką Serbii na spotkanie z ROW-em Rybnik

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2014-11-08 14:46 | Zmodyfikowano: 2014-11-08 14:47

Bojana Vulić ma 30 lat i 193 cm wzrostu. Urodzona w Belgradzie zawodniczka podpisała ze Ślęzą kontrakt do końca sezonu 2014/2015.

Doświadczona zawodniczka przez ponad 12 lat seniorskiej kariery grała m. in. w klubach z Serbii, Czarnogóry, Turcji, Izraela, Rosji, Francji czy Rumunii. Ostatnio występowała w bośniackim zespole Play Off Sarajewo.

Bojana Vulić ma wzmocnić strefę podkoszową drużyny Radosława Czerniaka, oraz pomoc zespołowi w lepszej grze w defensywie. Formalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by zawodniczka, która od początku tygodnia przebywa we Wrocławiu, zagrała w dzisiejszym spotkaniu ekstraklasy z ROW-em Rybnik. Mało prawdopodobne jest jednak, że po tak krótkim zapoznawaniu się z zespołem pojawi się na parkiecie. Chyba, że wrocławianki uzyskają sporą przewagę i ich trener będzie chciał dać szanse gry wszystkim rezerwowym.

Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli z identycznym bilansem 2 zwycięstw i 3 porażek. W hali przy ul. Chełmońskiego zanosi się zatem na zacięte widowisko.

Spotkanie koszykarek Ślęzy z ROW-em Rybnik rozpocznie się dziś o godz.18:00 w hali Uniwersytetu Przyrodniczego. Wstęp wolny.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.