Sebastian Mila odejdzie ze Śląska Wrocław?

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-11-28 07:57 | Zmodyfikowano: 2014-11-27 19:36

Lechia Gdańsk potwierdziła, że zgłosiła się do zarządu Śląska Wrocław z oficjalnym zapytaniem o wydanie zgody na rozpoczęcie rozmów transferowych z Sebastianem Milą. "Będziemy starać się dojść do porozumienia ze Śląskiem w sprawie jego transferu" - stwierdził prokurent zarządu Adam Mandziara.

Kilka dni temu jeden z portali internetowych zamieścił informację, że działacze Lechii Gdańsk zaproponowali Sebastianowi Mili ponad pięcioletni kontrakt. Dziennikarze portalu przyznali, że to dopiero początek negocjacji z piłkarzem.

Jak poinformował nas rzecznik Śląska Michał Mazur, zarząd wrocławskiego klubu poprosił w poniedziałek Lechię o potwierdzenie słów pełnomocnika Zarządu Lechii do spraw sportowych Jarosława Bieniuka, który przyznał, że klub z Gdańska prowadzi rozmowy z Milą.

Biorąc pod uwagę fakt, że piłkarza wiąże jeszcze 1,5 roczna umowa ze Śląskiem, zarząd wrocławskiego klubu poprosił Lechię o złożenie ewentualnej ofert w sprawie zakupu piłkarza. Dziś ta oferta wpłynęła, ale jest ona bardzo daleka od naszych oczekiwań - przyznaje Mazur.

Rzecznik Śląska dodał, że wątpliwości budzi też osoba, która podpisała się pod pismem przesłanym do Śląska, gdyż nie figuruje ona w KRS gdańskiego klubu.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.