Zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym dla policjantów

Michał Wyszowski | Utworzono: 2014-12-16 07:19 | Zmodyfikowano: 2014-12-16 07:25
A|A|A

fot. Michał Wyszowski (Radio Wrocław)

Z ulicy zabrali go za zakłócanie porządku, z komisariatu nie wrócił już żywy. To sytuacja bez precedensu w Wałbrzychu. Prokuratura postawiła zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym dwóm czynnym policjantom. Do zdarzenia miało dojść w sierpniu ubiegłego roku w komisariacie numer pięć na Białym Kamieniu. 35-letni Piotr Gruca po wyjściu z komendy przeszedł niecały kilometr. Umarł na ulicy. Miał szereg ciężkich obrażeń obrażeń. Według śledczych zabili go policjanci.

Honorata Gruca, matka Piotra: - Sprawiedliwość? Może i tak, ale nikt mi nie zwróci mojego dziecka. Rok już minął, a ja ciągle wszystko mam przed oczami, jakby to było wczoraj. Chciałabym zapytać tych policjantów, czy fajnie się czuli, robią z mojego syna worek treningowy

- Policjanci, którzy zatrzymali mężczyznę przekroczyli uprawnienia, a dodatkowo stosowali przemoc, która przybrała formę bicia - uderzania pięściami, kopania po głowie i po całym ciele - tłumaczy Ewa Ścierzyńska z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Śledczy zebrali ogromny materiał dowodowy - zapisy z monitoringu miejskiego, bilingi rozmów, ale kluczowa była opinia Zakładu Medycyny Sądowej Akademii Medycznej we Wrocławiu, według której pokrzywdzony doznał mnóstwa obrażeń ciała. Miał złamane żebra i pękniętą śledzionę, co spowodowało krwotok do jamy brzusznej i w konsekwencji śmierć. - Syn, po wyjściu z komisariatu zadzwonił do dwóch kolegów i opowiedział, jak został pobity. Mówił, że chyba na żebra połamane, płakał. Jeden z rozmówców zasugerował, żeby wezwał pogotowie, ale na to już prawdopodobnie nie starczyło mu sił - opowiada Honorata Gruca. 

Paweł H. oraz Grzegorz K. nie przyznają się do winy. W prokuraturze odmówili składania wyjaśnień. Zostali zawieszeni w czynnościach służbowych. Grozi im nawet dziesięć lat pozbawienia wolności.


O kontrowersjach związanych z działalnością wałbrzyskiej policji pisaliśmy już wcześniej:
Biją, bo muszą wyrobić normę
Wyszedł pobity z komisariatu. Sprawę bada prokuratura


Wszystkie z opisywanych spraw kończyły się umorzeniem postępowania przez prokuraturę lub przegraną w sądzie. Sprawa pobicia w komisariacie numer pięć jest pierwszą, w której policjanci usłyszeli tak obciążające zarzuty. Prokuratorzy podkreślają, że postępowanie wciąż trwa.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~ght
2015-07-02 15:11:48
z adresu IP: (77.250.xxx.xxx)
Ocena: 2
95% jeśli im się n a leżało to na pewno nie należało im się igo zabić i za to do więzienia czuli się mocni to niech będą mocni w więzieniu pozdrowienia dla nich hehe
~mar
2015-07-02 15:09:43
z adresu IP: (77.250.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mam nadzieje ze posiedza długie lata
~ble
2015-06-23 17:24:15
z adresu IP: (178.42.xxx.xxx)
Ocena: 1
Robota kurwów z PEO!
~ania
2014-12-20 20:42:36
z adresu IP: (80.187.xxx.xxx)
Ocena: -5
Ryju palancie niech ktoś ciebie skatuje
~grucha
2014-12-20 20:23:20
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 17
witam.policjanci KP Bog-Gorce są lepsi,np.PIOTR P mega typ,mieszka w B-G ugania się za młodzianami udając szeryfa Kuznic,a wieczorami upija się w podwórku tam gdzie zamieszkuje i wszczyna bójki z małoletnimi.Gdzie wtedy jest Policja i sprawiedliwość!!!!tylko czekać jak dojdzie do tragedii.ludzie interweniujcie bo to jest wykolejony stróż prawa który nadużywa alkoholu a coraz częściej sięga po narkotyki!!!!!!!!!!!!!
~ryju
2014-12-19 21:47:03
z adresu IP: (89.228.xxx.xxx)
Ocena: 7
zwolnijcie nas wszystkich bo walczymy z ta rozbestwianą hołotą i zawsze jesteśmy winni pomawiani obsrywani nic nam nie wolno tak najlepiej a społeczeństwo się cieszy jak nas jebią za takich gniji
~NIEPOKORNY BANITA
2014-12-19 08:58:41
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 17
Bardzo szybko i łatwo rzuca się oskarżenia , osądza jeszcze łatwiej i szybciej . Gdy po czasie okazuje się że jedne i drugie były przedwczesne i chybione ........nie przeprasza się nigdy. Jak mówi stare przysłowie sukces ma wielu ojców, ale porażka zawsze jest sierotą. Już teraz obaj policjanci czują piętno , koledzy jakoś nierozmowni, przełożeni nagle oschli ........ a ponoć w tej firmie NIE ZOSTAWIA SIĘ SWOICH .......... . Pamiętajcie , że zrozumiecie, jak to sami przeżyjecie. Okoliczności powstania obrażeń i denata sa bardzo niejasne, został on zabrany z awantury, a wiec obrażenia fizycznie mogły powstać przed trafieniem do komisariatu. Prokuratura nigdy nie ponosi odpowiedzialności ani karnej ani dyscyplinarnej za swoje fałszywe oskarżenia, złe decyzje.....dla tego bezkarnie to czyni. Biegli to sługusy , którzy wydaja opinie korzystne dla powołujących ich ....I IM ZA TO PŁACĄCYCH ..... prokuratorów. To ma być uczciwość i obiektywizm ? Zmarł człowiek, zbadajmy sprawę , poczekajmy z osądzaniem i piętnowaniem ......czasem wręcz skazaniem ! Pamiętajmy że po drugiej stronie tez są ludzie, ich rodziny , ich przez nikogo nie dostrzegane związane z tym zdarzeniem tragedie. Bądźmy surowi, ale sprawiedliwi !!!
~mal
2014-12-18 23:30:36
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: 3
po co to się wykazywać spokojnie pracować każdy ma prawa w naszym kraju najwięcej przestępcy, a prokuratura wszystkim równo daje , Panowie Policjanci prawo jest po to dla nas żeby je przestrzegać, a 200 pln premii życia wam nie zmieni:)
~kibol
2014-12-18 23:19:50
z adresu IP: (37.152.xxx.xxx)
Ocena: 4
co emeryt nie odpowie rodzinie ofiary?
~wow
2014-12-18 22:41:36
z adresu IP: (92.28.xxx.xxx)
Ocena: -137
cwele odjebac ich ubeki pier.....
~KOMENDANT
2014-12-17 22:21:52
z adresu IP: (213.189.xxx.xxx)
Ocena: 26
Ty BEŁKOT czemu tak nie srałeś we własne gniazdo jak byłeś naczelnikiem ? To co się WTEDY wyrabiało dziś było by nie do pomyślenia !!!!! Dziś Policjant nie odważy się np wypić małego piwa po robocie........za twoich czasów powrót do domu zawsze był na DUUUUUŻEJ BANI !!! Czego zresztą sam byłeś przykładem i udowodniłeś . Dziś dzielnicowy czy policjant w interwencyjnym boi sie kopa w dupę sasadzić a lumpy plują im w twarz. Ty wydajesz wyroki szybciej niż sądy..... zawsze byłeś porywczy i nieobliczalny co często odczuwała twoja żona....... Twierdzisz że Policja teraz jest brutalna , napier..... a Ty sam co robiłeś? Jakie metody stosowaliście w celu uzyskania pożądanych zeznań ......? Antykwariusz był najlepszym dowodem jak wtedy pracowaliście..... i jakie efekty tej pracy były......? Dziś użalasz się nad zabójcami którzy wychodzą po połowie kary na wolność ....... . Zapomniałeś jaki ty byłeś i dla czego nikt NIKT nie chciał z Tobą pracować ? Nie rzucaj więc wyrokami i zarzutami bo sam masz krew na rekach i porażki wydziarane na czole. Taki pro społeczny i obrońca pokrzywdzonych z ciebie się nagle zrobił ? Zapłać za krzywdy jakie narobiłeś tym dwóm co niby za NIEWINNOŚĆ siedzą. ......... Zwalniania komendantów i osadzania Policjantów ci się zachciało ..... ? Poczekaj jak Nowak wyjdzie i Brzytwa to sobie z nimi pokonwersujesz o swojej uczciwości i przydatności społecznej . Tak nawiasem ........szmatę znalazłeś czy wyrobili ci drugą ? Stań przed lustrem i wsłuchaj sie w te krzyki zatrzymanych .....i w szelest dziesiątek tysięcy z (O) .
~mietek
2014-12-17 21:01:12
z adresu IP: (89.228.xxx.xxx)
Ocena: 3
biedni policjanci tamta menda na pewno na to zasłużyła
~Gorol
2014-12-17 15:25:38
z adresu IP: (85.112.xxx.xxx)
Ocena: 9
Tradycyjnie na co dzień menda, alkoholik i miejscowy menel, lejący innych kompanów dla butelki taniego wina. Zszed,ł a teraz "kochająca mamusia" szuka kaski od Komendy. Obdukcję może zrobić sobie każdy, zadrapanie czy zasinienie apotem do Prokuratury bo został pobity. Patologia tak żeruje bo nic nie ma do stracenia.
~kkk
2014-12-17 15:07:35
z adresu IP: (84.10.xxx.xxx)
Ocena: -1
A dlaczego komendanta KP V jeszcze nie zawiesili?! Co on nie wie jak jego podwładni pracują??
~ktoś
2014-12-17 14:15:37
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: -4
Bo to są mędy społeczne trzeba złapać i zrobić im to samo ale bez skutku śmiertelnego niech te wszystkie pały którzy nie znają granic żyją do końca na wózkach inwalidzkich i niech ich kalectwo przypomina im o ich czynach!!!!!!!!!!
~NipH
2014-12-17 14:13:54
z adresu IP: (150.254.xxx.xxx)
Ocena: -3
smiech na sali, kara smierci dla niebieskich smieci
~ZygZak
2014-12-17 13:17:27
z adresu IP: (213.195.xxx.xxx)
Ocena: -2
Teraz nie ma Policji. Najlepiej spytajcie się na Sobięcinie kto tam rządzi.
~Janusz bartkiewicz
2014-12-17 11:33:53
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -28
Ilość informacji, jakie nas temat pobicia przez policjantów do mnie docierają, budzi moje przerażenie. Słyszałem w telewizji wypowiedź W. Frasyniuka, który oświadczył, że jeżeli chodzi o brutalność współczesnych policjantów (polskich), to w porównaniu do milicjantów z czasów PRL, ci drudzy mogliby u tych pierwszych za czeladników robić (terminować). Przepracowałem w MO 10 lat i prawie 15 w Policji i wiem jak to wyglądało przed i po 1989 rokiem. Ale tego, co się OBECNIE wyprawia, nie jestem w stanie zrozumieć. Przecież i koledzy i przełożeni nie są, ani głusi, ani ślepi i sadze też, że nie są debilami. Dlaczego zatem KGP i MSW toleruje takich przełożonych, którzy przecież za swoich podwładnych odpowiadają? A wszystkim tym, którzy biorą w obron e tychże policjantów przypomnę, że Prokuratura Okręgowa w Świdnicy zanim im te zarzuty postawiła, przez prawie rok prowadziła w tej sprawie śledztwo. Mniemam wiec, że zebrała bardzo twarde dowody wskazujące na ich winę. Tak oczywiste, że nie ma formalnych (kodeksowych) podstaw do wystąpienia o zastosowanie przez sąd aresztu tymczasowego.
~-cotojest?
2014-12-17 11:31:32
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 2
10 lat ?!
~pieszulicy
2014-12-17 10:13:54
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 8
Siedzę tak sobie czytam i piję kawkę, ale jakoś z przełknięciem słabo, ponieważ ja w przeciwieństwie do KGP, jego ust Sokołowskiego i pani Katechetki dla zgrywy zwanej ministrem spraw wewnętrznych żyję w realnym świecie, nie toleruję obłudy i zakłamania. Tylko w ostatnich kilku dniach o wyczynach polskiej policji było w programie " Państwo w Państwie", wczoraj w TVP 2, a dzisiaj czytam na IFP. Włosy na głowie stają dęba, a w tym samym czasie w/w w błysku fleszy publicznie opowiadają, że dzisiejszą Policję można jeść łyżkami taka jest świetna!!! Powiem krótko Prokuratura Okręgowa w Świdnicy musi mieć super mocne i niepodważalne dowody skoro zdecydowała się na postawienie zarzutów czynnym policjantom. Inaczej nie byłoby sprawy tak, jak to miało miejsce w przypadkach opisanych w artykułach : "Wyszedł pobity z komisariatu. Sprawę bada prokuratura " "Biją, bo muszą wyrobić normę". Cóż dalej działa zasada tutaj wersja łagodniejsza " kruk krukowi oka nie wykoli ". Dla kolegów z firmy broniących oprawców mam przesłanie- do budy kundelki i tam ujadać !
~Jerry
2014-12-17 07:36:21
z adresu IP: (164.127.xxx.xxx)
Ocena: 3
Nawet 10 lat za morderstwo? Żarty ze sprawiedliwościu
~policjant
2014-12-17 07:32:24
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jestem policjantem z wieloletnim stażem. Na "ulicy" dzieją się różne rzeczy, niektóre osoby zasługują na ostre potraktowanie, ale jeśli dochodzi do takich sytuacji jak ta, a dowody uzasadnią zarzuty to dla takich funkcjonariuszy nie ma miejsca w Policji.. nie ma dla nich miejsca w społeczeństwie i powinni zostać odizolowani.. nie będę nikogo bronił
~abw
2014-12-17 01:01:42
z adresu IP: (83.5.xxx.xxx)
Ocena: -5
wpierdlu odpokutuja za swoje
~ Zawsze wierny
2014-12-17 00:39:51
z adresu IP: (77.251.xxx.xxx)
Ocena: 2
Brak Mi slow 10 lat ? To bylo umyslne spowodowanie smierci koli 20 piwinno sie zakrecic Jebac ten komunistyczny kraj
~he,he
2014-12-17 00:10:27
z adresu IP: (83.9.xxx.xxx)
Ocena: -4
zaklocał poprządek to dostał za swoje -do policjantów nic nie pekajcie w polsce prawo nie działa najpierw was skażą a póżniej w wyszej instancji zostaniecie uniewiinnieni co otwiera drogę do odszkodowania .To lepsza kasa niz byscie pracowali...:)
~Dzony
2014-12-16 23:29:23
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: -5
Jakie maja znaczenie testy psychologiczne przed przyjęciem do policji skoro człowiek zmienia się dopiero na ulicy :)
~xx81
2014-12-16 23:16:36
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: -5
Ciekawe ile z naszych podatków idzie pieniędzy na badania psychologiczne dla policjantów i jakie są wyniki tych testów w przypadku funkcjonariuszy, którym udowodniono pobicia lub morderstwa. Może to tylko ściema, dokumenty do klepnięcia, które nie chronią przed zatrudnianiem osób o skłonnościach sadystycznych, psychopatów czy niestabilnych uczuciowo ludzi. Fajnie byłoby znać takie statystyki, włączając w to wykształcenie przeprowadzających testy i certyfikaty towarzystw psychologicznych czy psychiatrycznych, którymi się chwalą, żeby dostać robotę. Może lepiej te pieniądze przeznaczyć na coś innego, jeśli testy nie są skuteczne, albo da się na nich oszukiwać, a nie służą swemu celowi?
~czerwone światło
2014-12-16 23:07:31
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Informuję, że każdy obraźliwy komentarz, od teraz zostaje zgłoszony odpowiednim organom. Pozdrawiam :)
~Vandal
2014-12-16 22:44:06
z adresu IP: (46.7.xxx.xxx)
Ocena: -11
Ciekawe ile ludzi jeszcze musi zginąć przez policjantów żeby ludzie wiedzieli co tak naprawde dzieje się na komisarjatach... JP HWDP JPG
~ddd
2014-12-16 22:31:40
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 4
A może będą wini po prawomocnym wyroku Sądu? Coś mi się wydaje, że wyglada to na uniewinnienie.
~dred
2014-12-16 22:15:47
z adresu IP: (188.191.xxx.xxx)
Ocena: 10
Dziwne faceta zatłukli na śmierć i mają zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym, koleś który uderzył rowerzystę który wpadł pod autobus dostał zarzut zabójstwa nie wspominając o zarzutach dla dwóch pozostałych osób. Dziwne to prawo.
~ono
2014-12-16 21:54:57
z adresu IP: (84.10.xxx.xxx)
Ocena: -2
jaki monitoring w wałbrzychu na białym kamieniu, proszę was-BREDNIE-jakie bilingi, co dają bilingi, że ktoś do kogoś i dzwonił i CO TO ZNACZY, że 10 dostanie, gdyby coś poważnego mieli na nich to sanki i tyle a oni zawieszeni po roku-wielkie G. mają a pan grzeczny Piotr Gruca to grzeczny-wieczne 4 promile i wiecznie pobity, co nie znaczy, że wyjaśnić trzeba
~obywatel
2014-12-16 21:44:55
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ci policjanci zabili czlowieka zatłukli go na śmierć co za tragedia 10LAT TO KPINA TYLKO DOŻYWOCIE ZA TAK OKRUTNE BESTIALSKIE ZNECANIE SIE NAD CZLOWIEKIEM KATUJĄC GO NA ŚMIERĆ
~obcy
2014-12-16 21:41:25
z adresu IP: (193.59.xxx.xxx)
Ocena: 0
stado baranów pisze tu na temat tych policjantów, co wy k...a wiecie o tej robocie. pewnie większość to kryminaliści złodzieje i reszta med anty policyjnych pasożytów żyjących z mopr. kilometr szedł i nie zadzwonił na pogotowie a jak zmarł to ukarać policjantów a komenda da odszkodowanie. k...wa co za kraj.powodzenia policjanci.
~krp50
2014-12-16 21:04:46
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jestem policjantem i wstyd mi za takich skurw..........policjantów
~jurny50
2014-12-16 20:59:58
z adresu IP: (84.10.xxx.xxx)
Ocena: -6
No tak zciukaja obywatela grozi im 10 lat. Broń się w domu grozi ci dożywocie. Taka polska właśnie. Plac podatki i płacz nie dziwie się ze wszyscy z tad wyjeżdżają. Pozdrowienia dla choloty z Sejmu senatu zusu urzędu skarbowego i innych chorych instytucji.
~xyz
2014-12-16 20:52:26
z adresu IP: (62.21.xxx.xxx)
Ocena: 2
To nie pierwszy raz, gdy Policja u " Siebie" zgrywa cwaniaka...... Eh....
~koleś GIT
2014-12-16 20:16:15
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
Kula do nogi i kamieniołom, a każdego dnia wpier.....ol pałą po nerach!
~Jan
2014-12-16 20:13:52
z adresu IP: (192.197.xxx.xxx)
Ocena: 6
Jedyne wyjscie z tej sytuacji to monitoring. W L.A. ja policjanci zaczeli nosic kamery na mundurach skargi na niewlasciwe zachowanie sie policjantow spadly o 80%
~LUBLIN
2014-12-16 19:26:47
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: 2
"nawet 10 lat"? co to ku**a jakies jaja są, polska policja w wiekszosci to zwykli bandyci.. powinni dostać po 25 lat min. i wyłączenie ze środowiska. Zachowali sie jak zwierzęta, Bóg wie ile jeszcze rzeczy odjebaali podczas tylu lat nieudolnej służby dla tego kraju.
~hwdp
2014-12-16 19:26:01
z adresu IP: (84.10.xxx.xxx)
Ocena: -147
Zachowuja sie jak mafia nietykalne scierwa napakowane gnomy bez muzgu,kondycja wygrywa z inteligencja i jest policjantem'piotrek nie zyje inic komu do tego jaki byl,napewno nie zasluzyl na smierc.bo dwa pajace sie przed soba popisywali na piatce.wstyd mi za bezprawie w prawie za nasze pieniadze
~seba
2014-12-16 17:40:06
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: -6
a może ci pseudo policjanci to byli szkoleni przez emerytowanych czekistów?
~basti
2014-12-16 17:37:31
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: -10
skurw.... ,mam nadzieję że tym razem temida nie okaże się ślepa.Oby trafili tam gdzie ich miejsce i to na długie lata,tam na pewno nauczą się pokory
~KULA
2014-12-16 17:30:03
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -4
NIech zdychają w pudle zwierzęta !!!!!!!
~Polak
2014-12-16 17:28:44
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: 0
Poza tym to jest dziwne zmarł kilometr od komisariatu, po kilku godzinach. To był tak pobity i sam nie próbował się ratować ? po drodze są sklepy ruchliwa ulica. Niby tak ciężko pobity a kilometr dał radę iść i wytrzymał kilka godzin.
~Polak
2014-12-16 17:22:56
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: 12
Ja tam z policją nie mam problemów, bo jestem porządnym obywatelem.
~pr0lame
2014-12-16 17:18:18
z adresu IP: (194.8.xxx.xxx)
Ocena: 7
W nocy z soboty na niedzielę został wezwany patrol w związku z zakłocaniem ciszy nocnej do mojego kolegi (Bydgoszcz). Dwóch policjantów weszło do domu, pobili go i wzięli na dołek-niestety był sam w domu, ponieważ wszyscy goście już wyszli. Wyszedł dopiero w niedzielę o 20:00. Rozwalony łuk brwiowy, całe ciało w siniakach. Ładnie się dzieje ;)
~Rambo
2014-12-16 15:24:38
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 2
Policja Pany !!!
~ADAM
2014-12-16 14:46:44
z adresu IP: (84.10.xxx.xxx)
Ocena: -3
Ciekawe dlaczego Prokuratura jako środka zapobiegawczego nie zastosowała aresztu,przecież zwykle z taką łatwością to czyni wobec innych przestępców, nawet niekoniecznie podejrzanych o działanie przeciwko zdrowiu lub życiu.
~Limciu
2014-12-16 14:24:24
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 7
Powinni jeszcze ukarać komendanta miejskiego Policji za brak monitoringu w komendzie i komisariatach. Byłby monitoring - to żadnemu palantowi nawet nie przyszłoby do głowy bić podejrzanych. Stworzono im warunki do popełniania przestępstw i za to odpowiedzialni są przełożeni.
~Blee
2014-12-16 14:11:44
z adresu IP: (94.175.xxx.xxx)
Ocena: 5
Dodam jeszcze ze Psy idą na łatwiznę i zanim zajmować sie ważniejszymi sprawami to ganiania za dziećmi ze sie bawią na boiskach szkolnych pozagodInami lekcji albo drobnymi pijaczkami którzy piją gdzieś sobie na uboczu pozgarniajcie wszystkich pijaków z ulic !!!!! Ja nie wiem jest lato nie mozna isc sie do parku czy gdzieś napić !??!?!! Mam siedzieć w domu jak niewolnik bo jakimś starym pruchnom przeszkadza nawet mucha
~Bleeeee
2014-12-16 14:08:50
z adresu IP: (94.175.xxx.xxx)
Ocena: 3
Co to za bzdury pobić psa sorry policjanta to afera na cała Polskę ze skutkiem śmiertelny no to juz każdy kanał bedzie o tym Chrzanil co chwila , ja osobiście znałam tego chłopaka i nie sadze zeby sie awanturował To był świetny chłopak a ze pił to jego sprawa i za jego a nie za wasze żaden pies nie ma prawa potem bić go na komisariacie , fakt tez ze gdyby nie policja to byśmy z domów nie wychodzili tylko ze policja w Pl to wróg a za granica przyjaciel postronny aby pomagać zabili człowieka i musza ponieść tego konsekwencje nie broniąc tu nikogo !!!!
~Lipa
2014-12-16 13:50:31
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -3
nie złapia nigdy przestepcow ale wymjsza zeznania albo trafgia frajerow ktorzy ppmiowia banda debili bhez jaj
~foa
2014-12-16 11:53:37
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
95% z tych, co dostali od policji, to im się nalezalo!
~antypo
2014-12-16 11:48:01
z adresu IP: (37.31.xxx.xxx)
Ocena: 7
To norma.Mentalnosc milicjanta a umysl imbecyla to typowy policjant
~gość portalu
2014-12-16 11:09:20
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
Oto wypowiedź mieszkańca Wałbrzycha, znaleziona na jednym z większych portali: "Ludzie! Czy wy wiecie o czym piszecie?Nie znacie faktów!Ja mieszkam na Białym Kamieniu i wiem ,że zatrzymanym był zwykły dzielnicowy bandziorek,notowany za roboje i przestępstwa. Na komisariat raczej nie trafiają porządni ludzie. Ten wcześniej pił i pobił się z takim samym oprychem jak on, a że się awanturował na ulicy i był agresywny to go zwineli!Nie narzekajcie póżniej ,że bandziorów wypuszczają albo się boją ruszyć palcem bo zaraz afera!Tak ,tak, brońcie żuli,niech policja siedzi cicho bo się jej oberwie..." Może niektórzy popatrzą na to trochę inaczej. Policjantem nie jestem, ale żyję w tym kraju i często widzę co się dzieje na ulicach.
~ktos48626
2014-12-16 11:08:12
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 1
10 lat za pobicie ze skutkiem smiertelnym, a pobicie policjanta na sluzbie to juz wiekszy wyrok dla szarego czlowieka z ulicy ;x
~abc123!
2014-12-16 10:51:51
z adresu IP: (217.115.xxx.xxx)
Ocena: 7
nie dziwmy się nienawiści do policji! mamy tradycje...
~pzn
2014-12-16 10:43:50
z adresu IP: (91.213.xxx.xxx)
Ocena: 6
oby poszli w puche, tam im wymierzą sprawiedliwość, oby.
~normalny
2014-12-16 10:32:22
z adresu IP: (193.34.xxx.xxx)
Ocena: 14
zamontować monitoring, a jeśli komuś "przypadkiem" zaginą nagrania gdy ktoś zostanie pobity na komisariacie(!) to całą załogę zwolnić dyscyplinarnie, a potem postawić przed sądem i traktować jak kryminalistów. Może się w końcu nauczą traktować ludzi z szacunkiem!
~gosc
2014-12-16 10:00:21
z adresu IP: (82.132.xxx.xxx)
Ocena: 4
To nie pierwsza ich taka akcja, jestem wlasciwie w ogromnym szoku, ze ktos jest tym w ogole zdziwiony. Nie od dzisiaj wiadomo, ze na tym komisariacie pracuja zwykle zwierzeta i bydlaki, bez zadnego intelektualnego polotu i checi do rozmowy. To nie pierwsza ich taka akcja, znam ludzi, ktorzy wielokrotnie skladali zazalenia do prokuratury i nigdy nikt sie tym nie zainteresowal. Do teraz :) Polecam sie przyjrzec temu miejscu, tam wiele "dziwnych" rzeczy sie dzieje - od narkotykow do pobic. Nie zartuje!
~User
2014-12-16 09:55:00
z adresu IP: (78.156.xxx.xxx)
Ocena: 5
I tak nikt ich nie ukarze, nawet się nie łudźcie :D
~alladin
2014-12-16 07:49:46
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 17
Pani aspirant czy wezmie pani odpiwiedzialnosc moralna za ten bestialski mord? ?? Jak dlugo bedzie pani chronic zbrodniarzy? Do ilu jeszcze takich sytuacji musi dojsc zeby ktos zrozumial ze Policja na swoim podworku robi co jej sie podoba? Sam jestem ofiara pobicia na komisariacie bez powodu. Znam ta patologie. To sie dzieje w kraju demokratycznym.
~cxv
2014-12-16 07:48:37
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 11
10 lat? 10 lat to kara dla szarego człowieka z ulicy, oni za samo to, że pobili go w mundurach i na komisariacie powinni dostać drugie tyle.