Zmiany w Betardzie Sparcie. Przyszli Jensen i Milik

Michał Hamburger | Utworzono: 2014-12-29 07:22
A|A|A

Sezon 2014 nie był dla Betardu udany. Kibice liczyli, że drużyna będzie czarnym koniem ekstraligi. Tym czasem skończyło się na walce o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Słabsza niż oczekiwano postawa zespołu spowodowała, że działacze podjęli decyzję o zmianach w podstawowym składzie drużyny. W przyszłym sezonie Michael Jepsen Jensen ma zastąpić Troya Batchelora, z kolei Vaclav Milik Juricę Pavlica.

Jensen jest nadzieją duńskiego żużla. Pokazuje, że potrafi jeździć efektownie i efektywnie. Dwa ostatnie sezony spędził we Włókniarzu Częstochowa. Udowodnił też, że wie jak powinno się jeździć na torze Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu. W 2013 roku uzyskał tu 6 punktów i bonus, a w kolejnym sezonie 10 punktów.

Tor w stolicy Dolnego Śląska zna też Vaclav Milik. Choć młody Czech nie miał jeszcze okazji walczyć tu o punkty, jeszcze przed podpisaniem kontraktu w polskiej lidze kilka treningów na Stadionie Olimpijskim odbył. Wszystko dzięki swojemu ojcu, który przed laty był związany z naszym miastem.

Jensen i Milik to nie jedyne nowe twarze we wrocławskim zespole na sezon 2015. W ekstralidze Piotr Baron, który pozostał na stanowisku menadżera, będzie musiał postawić na nowych młodzieżowców: Adriana Gałę, Maksyma Drabika i Damiana Dróżdża.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama