HME: Dziś w Pradze sześć dolnośląskich akcentów

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2015-03-06 09:51 | Zmodyfikowano: 2015-03-06 09:52
A|A|A

fot. Wikipedia

Jako pierwszy w hali pojawi Adrian Świderski. Zawodnika WKS Śląsk Wrocław czekają eliminacje trójskoku, które rozpoczną się punktualnie o 10.


Kwadrans później czekają nas eliminacje skoku o tyczce. Wystąpi w nich Robert Sobera z AZS AWF Wrocław. Każdy inny wynik Polaka niż pewny awans do finału będzie sensacją.


O 11.48 w blokach startowych ustawią się natomiast nasi biegacze. Rafał Omelko z AZS AWF Wrocław i Łukasz Krawczuk z WKS Śląsk Wrocław. Obaj rywalizują na dystansie 400 metrów. Jeśli pomyślnie przebrną eliminacje, czeka ich dziś jeszcze jeden strat – tym razem w półfinale. Ewentualny drugi występ wrocławskich lekkoatletów rozpocznie się o 16.50.


Wtedy będzie trwała już sesja popołudniowa. W niej wrocławskie kluby reprezentować będą reprezentować panie z AZS AWF. O 16.05 startują bowiem eliminacje skoku wzwyż, a w nich zaprezentują się Justyna Kasprzycka i Urszula Gardzielewska. Szczególnie w przypadku tej pierwszej zawodniczki nasze myśli wybiegają już do sobotniego finału, w którym może pokusić się o medalową niespodziankę. Kandydatką do złota w tej konkurencji jest inna z Polek – Kamila Lićwinko.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama