21 piosenek w wiosennej odsłonie (SŁUCHAJ)

Wojciech Janicki | Utworzono: 2015-03-18 11:41 | Zmodyfikowano: 2015-03-21 07:48
A|A|A

fot. anglas/www.goodfon.su

W lutym szukaliśmy najfajniejszej piosenki o miłości, teraz - najbardziej wiosennego przeboju. To Wasze głosy sprawiły, że nasza playlista 21 marca wygląda właśnie tak. Do wyboru daliśmy Wam 21 piosenek w wiosennej odsłonie. Utworów, które kojarzą się nam z wiosną, jest oczywiście niezliczona ilość (tak jak w przypadku piosenek o miłości), ale piosenką wiosny - Waszym zdaniem - powinien zostać "Baranek" Kultu.

Nie robimy rankingu wszech czasów, nie ścigamy się z największymi, po prostu zapraszamy do zabawy, a w sobotę po godz. 12 gramy ułożoną przez Was playlistę na naszej antenie!

Będą też płyty i inne fantastyczne "fanty" do rozdania - cyfrowy radioodbiornik, dwuosobowe zaproszenie na (wyprzedany!) koncert grupy Lao Che w Sali Koncertowej Radia Wrocław (nd. godz. 19), oraz najnowsze płyty Boba Dylana, Eneja, AC/DC, Marilyna Mansona, Soundgarden i Strain. Bawcie się z nami!

Ten plebiscyt już się zakończył

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~BB*
2015-09-23 18:43:28
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 1
Przepraszam. Eksplodowały mi nerwy. Za mało magnezu . Panie adminie proszę wywalić moje wpisy do kosza . Dzięki.
~BB*
2015-09-20 09:48:24
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chciałam spytać po co radiu wrocław grafik? Po co ramówka? Dla kogo ją zapisujecie i dlaczego nie jest aktualizowana wtedy kiedy powinna, np. w sytuacji gdy zapowiedzianych audycji zwyczajnie nie ma. Wczorajszej wieczornej jak i piątkowej Panów Janickiego i Młyńskiego. J. Węgrzyn jesteś solidna firma! Kolejny raz zastępujesz kolegów, którzy chcą mieć słuchaczy a jednocześnie ich olewają. A może wystarcza im ta sama stała od lat grupa. W każdym razie pewność siebie bywa zgubna. Czy tak zachowuje się profesjonalna stacja radiowa? Z pewnością nie. Przykro bo słuchacze też mają swoje sprawy i zazwyczaj kierują się ramówką, która jak widać wisi sobie od tak na odwal się, szkielet , pusta wydmuszka. Można wysnuć wniosek , że wewnątrz firmy panuje na co dzień jakiś małpi gaj bez ładu i składu. To tak jakby podawać w programie telewizyjnym dzień i godzinę Waszego ulubionego meczu a puszczać wieczorynkę . I tak co jakiś czas. Czy to jest poważne podejście do klienta? Sztubackie zachowanie. Idąc za przykładem czas już najwyższy olać identycznie co niektórych. Adieu. Wracam do trójki.
~maryla
2015-03-21 10:54:24
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 0
Najlepsze radio na dolnym śląsku pozdrawiam
~ol22
2015-03-21 10:53:37
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 3
Bardzo przepraszam miałam napisać pana Marka Obszarnego :-) MONIA
~ol22
2015-03-21 10:51:00
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
Serdecznie odmawiam cała Redakcję Radia Wrocław oraz Szanownego prowadzącego Pana Marka Obszernego MONIA
~ Krzysztof
2015-03-21 10:13:20
z adresu IP: (178.219.xxx.xxx)
Ocena: -1
To nagranie podobało mi się kiedyś i nadal mi się podoba. Słuchałem tej piosenki w czasach gdy byłem jeszcze chłopcem cóż bardziej może kojarzyć się z wiosną
~głosuję
2015-03-21 08:44:00
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: 0
na Kukiza a Wy ?
~KaraBoska
2015-03-20 10:24:07
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 1
:) zagłosowałam
~Artur
2015-03-19 19:48:24
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: -2
Pozdrowionka :)
~ol22
2015-03-19 18:19:21
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: -2
SERDECZNIE POZDRAWIAM CAŁĄ REDAKCJĘ CUDOWNEGO RADIA WROCŁAW UWIELBIAM TO RADIO POZDRAWIAM MONIA
~Julian
2015-03-19 14:34:14
z adresu IP: (91.240.xxx.xxx)
Ocena: -3
No właśnie....
~otis1978
2015-03-19 11:28:33
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: 0
A jak będziecie się chcieli ze mną skontaktować, żeby mi przekazać bilety na Lao Che? :D
~Saxonista
2015-03-19 11:21:18
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie ma przedstawicieli ostrego grania... gdzie Iron Maiden, Saxon, czy Black Sabbath?
~greg
2015-03-18 17:35:49
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: 4
Plebiscyt "spoko"jest w czym wybierac
~toja
2015-03-18 17:16:21
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 4
głos oddany:)
~higiena@poczta.onet.eu
2015-03-18 12:48:33
z adresu IP: (89.190.xxx.xxx)
Ocena: -3
Witam Radio Wrocław! Super pomysł z tym plebiscytem.Pozdrawiam.Ania
~zbych
2015-03-18 12:32:53
z adresu IP: (80.254.xxx.xxx)
Ocena: -2
jak wygrać bilety na lao che?