Porażka piłkarzy ręcznych Chrobrego w Płocku

Robert Skrzyński | Utworzono: 2015-03-17 20:45

Początek spotkania był bardzo wyrównany. Akcje niemal bramka za bramkę. Później Wisła wyszła na prowadzenie 6:4, ale zespół z Głogowa potrafił odwrócić losy meczu i w 16. minucie wygrywał 9:8.

Wówczas o przerwę poprosił trener Manolo Cadenas i zespół z Płocka zaczął grać lepiej. W 25. minucie prowadził 14:12, a na zakończenie pierwszej połowy wygrywał 16:13.

Początek drgiej połowy to dwie bramki Chrobrego, ale później wicemistrzowie Polski dominowali już na parkiecie. W 39. minucie wygrywali już 22:17.

Gdy w 46. minucie rezultat brzmiał 26:18 dla Wisły losy meczu byly już rozstrzygnięte. Ostatecznie wicemistrzowie Polski pokonali Chrobrego 36:24.

Wisła Płock - Chrobry Głogów 36:24 (16:13)

Wisła: Wichary, Corrales - Kwiatkowski, Daszek 2 (1/1), Racotea 1, Tioumentsev 2, Wiśniewski 2, Ghionea 8, Piechowski 3, Jurkiewicz 3, Syprzak 5, Zelenović 2, Montoro 2, Nikcević 6.

Chrobry: Kapela, Stachera - Kaczmarek, Bednarek 1, Witkowski, Płócienniczak 1, Mochocki 1, Gujski 2, Tylutki 2, Biegaj 5, Babicz 8, Kandora 3, Kubała 1, Bąk, Świątek.